لحظه شماری برای عرضه بازی Resident evil 2 با تریلر لانچ بازی

از جمله راه های شناخت و معرفی بازی ها و همچنین دسترسی به فروش بیشتر ساخت و انتشار تریلر های مربوط به بازیها میباشد در این بین تریلر های روز های اخر مانده به فروش میتواند سر و صدای بیشتری را ایجاد کند. کپکام هم از این فرصت به وجود امده نهایت استفاده را کرده و با معرفی تریلر های جدید تر و پرجزییات تر و همراه با نکات بیشتر تلاش در به وجد اوردن بیشتر گیمر ها کرده است.
در مدت چند ساعت دیگر، Resident Evil 2 در قفسه های فروشگاهی به صورت رسمی عرضه می شود و برای فروش جهانی در دسترس قرار میگیرد،نه این که،این بازی نیاز به هر گونه تمجید و تعریف اضافی (با توجه به اینکه چگونه همه هیجان زده هستند برای ارائه ان)داشته باشد، اما Capcom پیش از انتشار رسمی آن یک تریلر راه اندازی کرده است تا این کار را به خوبی انجام دهد. اگر شما هرگز رزیدنت ایول ۲ را بازی نکرده اید و یا از برخی از داستان های اصلی بازی مانند داستان کاراکترهای بازی،لئون و کلر آگاه نیستید میتوانید با تماشای این تریلر ها با ان ها اشناتر شوید، توجه داشته باشید که صحنه های خشونت امیزی در تریلر وجود دارد.این یک تریلر بزرگ است، نشان دادن مکان های نمادین مانند خیابان شهر راکون و ساختمان پلیس شهر راکون (RPD) در جزئیات بصری با شکوه به لطف موتور بازیسازی منحصر به فرد این بازی(RE)انجام شده است لازم به ذکر نیست که به ما برخی از عمده ترین خصوصیات بازی را نشان می دهد پس از این جهت ان را تریلری بزرگ و مهم مینامیم .از جمله شخصیت های موجود در بازی ، مانند Leon S. Kennedy ClaireRedfield ، Ada Wong، Sherry Birkin و دیگران هستند.
این یک بازی معمولی نیست این Resident Evil 2 است، در صورتی که شما هنوز مردد هستید که ارزش خریدش را داشته باشد. در بازبینی ما(gamingbolt.com) آن را “یک بازی مدرنیزه ارزشمند و یکی از بهترین بازی های ترسناک survival تمام دوران” نامگذاری کردیم و همه چیز ان را ستایش کردیم. بررسی کامل این بازی را در اینده ای نزدیک خواهید داشت

.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/resident-evil-2-receives-high-stakes-launch-trailer

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)