دموی بازی FORZA HORIZON 4 در دسترس قرار گرفت

 

شرکت Microsoft لحظاتی قبل دموی قابل بازی عنوان Forza Horizon 4 را بر روی Microsoft Store قرار داد. با وجود اینکه مایکروسافت جزئیاتی از این دمو منتشر نکرده‌ اما طبق اطلاعات اعلام شده در Microsoft Store نشان می‌دهد که دمو بازی در ۱۲ سپتامبر با حجمی حدود ۲۸ گیگ بر روی (PC و Xbox One) در دسترس قرار گرفته است.

هنوز اطلاعاتی از محتوای دموی Forza Horizon 4 نیز اعلام نشده اما به هر حال این دمو فرصت خوبی را برای تجربه این عنوان مسابقه‌ای مورد انتظار فراهم می‌کند. خصوصا برای PC گیمرها که سیستم مورد نیاز بازی پایین‌تر از نسخه قبلی یعنی Forza Horizon 3 است و می‌توانند از کیفیت اجرا و بهینه‌سازی این بازی بر روی سیستم خود مطمئن شوند.

صفحه دانلود دمو برای ویندوز ۱۰

یکی از ویژگی‌های جذابی که تقریبا در تمامی نمایش‌های Forza Horizon 4 بر روی آن تاکید شده، قابلیت تغییرات پویای فصل‌ها است. به گفته Microsoft این امکان همه چیز را تحت تاثیر قرار خواهد داد. بازیکنان می‌توانند به صورت تک نفره یا تیمی در محیط‌ های دوست داشتنی و تاریخی بریتانیا در جهان آزادی اشتراکی به کاوش بپردازند. در چهارمین قسمت از سری Forza Horizon می‌توانید پشت فرمان بیش از ۴۵۰ ماشین نشسته و هرکدام را به دلخواه خود شخصی‌سازی کرده و به رقابت با دیگران بپردازید.

بازی Forza Horizon 4 در تاریخ ۲ اکتبر (  ۱۰ مهر  ) بر روی Xbox One و Windows 10 منتشر  خواهد شد.

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)