چگونه از یوتیوب بدون فیلتر شکن استفاده کنیم ؟

همان طور که میدانید یوتیوب بزرگترین شبکه اشتراک ویدیو است که فکر نکنم نیاز به تعریف تمجید  از یوتوب باشه و کمتر کسی هست این سایت محبوب نشناسه .اما ترفندی که  امروز میخواهیم اموزش بدیم اینکه فیلم های یوتیوب بدون دردسر تماشا یا دانلود کنید در ادامه با npcbot همراه باشید.

امروز اتفاقی با سایت  dideo   آشنا شدم که خدمات جالبی ارایه میکنه و بنده هم وظیفه دونستم این سایت به حضورتون معرفی کنم تا شما عزیزان هم از این سایت استفاده کنید.

این سایت برای کابران دسکتاب یک افزونه ای درست کرده که با نصب اون در مرورگر خودتون میتونید فیلم های یوتیوب بدون هیچ دردسری تماشا یا دانلود کنید !

(حالا مرورگرتون چه  فایرفاکس باشه یا  کروم  باشه فرقی نداره )

برای اطلاعات بیشتر و نحوه نصب و آموزش  افزونه پیشنهاد میکنم به منبع برید (ویدیو اموزش در سایتشون موجود هست نگران یادگیریش نباشید )

http://blog.dideo.ir/?p=1305

فراموش نکنید که  از تمامی امکانات یوتوب مثل لایو  دیدن نمیتونید استفاده کنید   و همچنین طبیعی هست یک سری از ویدوهای +۱۸ و … را در نتونید تماشا کنید .

شاید بزرگترین ضعف  سایت dideo   اینه در حال حاضر ویدو ها بیشتر از کیفیت ۷۲۰ نمیتونید تماشا یا دانلود کنید که امیدواریم در اینده کیفیت بالاتر هم شاهد باشیم

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)