گزارش: Netflix در حال توسعه یک سریال از سری Resident Evil است

در چند سال گذشته، برخی از آگهی های تبلیغاتی خبر از ساخت سریال  Resident Evil در شبکه  Netflix میداد که همگی شایعه و جعلی بودند. اما اکنون به نظر می رسد Netflix در حال اماده سازی این سریال است. در حالی که پروژه هنوز در مراحل اولیه کار خود میباشد، به نظر می رسد که Netflix ساخت یک سریال تلویزیونی از سری Resident Evil را جدی گرفته است.

رزیدنت ایول ۲ که در حدود ۲ سال است که در مورد توجه کنسول‌ها و PC در سرتاسر دنیا قرار دارد، همه چشم‌ها به این بازی متمرکز کرده است، چرا که یک کلاسیک محبوب را به نسل جدیدی از مخاطبان برمی گرداند، اما به نظر می‌رسد که کارهای بیشتری برای این بازی از طریق نت فلیکس در حال انجام است.

با توجه به گزارش، کنستانتین فیلم، همان استودیوی فیلم های رزیدنت ایول که منتشر شد به نظر می رسد که Netflix در در حال توسعه ساخت یک سریال تلویزیونی بر پایه سری بازی های طولانی Resident Evil از شرکت Capcom است.
در حالی که جزئیات دقیق در این سری بسیار کمیاب است، گزارش ها نشان می دهد که این سری، ظاهرا توسط Constantin Film شرکت تولیدی آلمانی تهیه میشود. در حال حاضر به نظر می رسد که Netflix برای نمایش این سری به دنبال شکل دادن دید خلاقانه خود است.

جزئیات دیگر که مأموریت مشترک در تولید گزارش شده است می گوید که این سریال “جهان رزیدنت ایول را گسترش می دهد و اسطوره های موجود در ان را عمیق تر می کند” و این سریال “کارهای تاریک شرکت Umbrella و ایجاد نظم نوینی جهانی را بررسی میکند که با شروع شیوع ویروس Tانجام میشود »با وجود اینکه هیچ نقشی مشخصی از کارکترها برای این پروژه هنوز منتشر نشده است، گزارش جزئیات این را نشان می دهد که این سری” تمام عناصر موجود در Resident Evil  از قبیل اکشن ها و وحشت های متوالی سری و همچنین ایستراگ های بازی را شامل می شود “

تا این لحظه، ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که Netflix پروژه رسمی خود را که در حال توسعه میباشد را چگونه انجام میدهد، اما بهر حال انتظار می رود سری TV بازی Resident Evil برای طرفداران Resident Evil بسیار هیجان انگیز باشد.

.dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/resident-evil-netflix-tv-series/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)