جزئیات آپدیت بازی Rainbow Six Siege با نام Operation: Ember Rise منتشر شد

آپدیت جدید برای بازی Rainbow Six Siege بانام Operation: Ember Rise معرفی‌شده  است که طی آن تغییرات زیادی در بازی ایجادشده است.شرکت یوبیسافت سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege به‌تازگی و در جریان مسابقات Six Major Raleigh 2019 آپدیت بازی Rainbow Six Siege را معرفی کرده است.در جریان این آپدیت بازی Rainbow Six Siege دو اپراتور جدید و یک نقشه بازسازی‌شده و تغییرات ریز و درشی در بازی ایجادشده است که در ادامه به این تغییرات می‌پردازیم.

تغییرات جدید آپدیت بازی Rainbow Six Siege:

اول‌ازهمه  به اپراتور اول آپدیت بازی Rainbow Six Siege بپردازیم یعنی اپراتور آمارو که  دارای مهارت Garra Hook است و به همین واسطه سرعت زیادی دارد و می‌تواند یک استراتژی خوب برای هر تیمی باشد و به‌خوبی برای دشمنان آماده شود و به‌سرعت آن‌ها را نابود کند. اما این فقط نقطه‌ی قوت وبرتری این اپراتور است و نقطه‌های ضعف آن‌هم این است که در هنگام استفاده از Garra Hook شما نمی‌توانید از سلاح‌های دیگر خود استفاده کنید و هم‌چنین سرعت آماده کردن و استفاده آمارو از آن‌هم کند است و از همین موارد می‌شود برای نابودی ان استفاده کرد .

 

آپدیت بازی Rainbow Six Siege با نام Operation: Ember Rise معرفی شده.

 

اما اپراتور دوم در آپدیت بازی Rainbow Six Siege  که Volcan Shield را دارد و گیمر می‌تواند از Volcan Shield در طول بازی استفاده کند. همچنین گیمر می‌تواند یک غافل‌گیری خوب برای تیم حریف داشته باشد و با استفاده از بمبی که پشت شیلد قرار دارد می‌توان بازی کنان حریف را به‌خوبی غافل‌گیر کرد. اما بازیکنان حریف هم می‌توانند بامهارت های مختلف از این بمب علیه شما استفاده کنند. استفاده درست و به‌موقع و ترکیب درست خیلی برای استفاده بهتر اپراتور دوم بازی مهم‌تر است.

 

 

اما ازجمله تغییرات دیگر در آپدیت بازی  Rainbow Six Siege می‌توان به نقشه‌ی Kanal اشاره کرد. این نقشه یکی از بهترین نقشه‌های بازی Rainbow Six Siege است که در جریان این آپدیت بازی   Rainbow Six Siegeیک نسخه‌ی بازسازی‌شده (بازطراحی شده) از این نقشه هم در دسترس بازیکنان قرارگرفته است تا افراد با این نقشه بتوانند مبارزات هیجان‌انگیزتری را در طول بازی تجربه کنند و بتوانند هیجانی متفاوت را در بازی تجربه کند. این نقشه خودش یکی از نقشه‌های محبوب و هیجانی در این بازی به شمار می‌رود که در جریان این آپدیت بازی Rainbow Six Siege تغییراتی در نقشه به وجود آمده است که باعث می‌شود خیلی این نقشه در بازی جذاب‌تر و هیجان‌انگیزتر باشد.

 

آپدیت بازی Rainbow Six Siege با نام Operation: Ember Rise معرفی شده.

به‌غیراز این موارد در آپدیت بازی Rainbow Six Siege  یک رنک جدید در بازی به نام چمپیونز اضافه‌شده است که گیمر باید برای رسیدن به این رنک کارهای مختلفی را انجام دهد ازجمله کارهایی که گیمر باید انجام دهد تا به این رنک برسد؛ رساندن MMR خود به حداقل بالای ۵۰۰۰ در بازی است.

اما به‌غیراز این در این آپدیت بازی Rainbow Six Siege پلی لیست‌هایی غیر رنکد قرار دارند که روی رتبه‌ی اصلی فرد تأثیری ندارند و گیمر می‌تواند آن‌ها را بازی کند.

ازجمله نقشه‌هایی که برای این پلی لیست غیر رنکد در نظر گرفته است را می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • Oregon
 • Clubhouse
 • Chalet
 • Kanal
 • Bank
 • Consulate
 • Kafe Dostoyevsky
 • Skyscraper
 • Outback
 • Border
 • Coastline
 • Villa

 

اما به‌غیراز این موارد تغییراتی که در آپدیت بازی Rainbow Six Siege به وجود آمده است. دو تغییر دیگر هم در این بازی با اضافه شدن این آپدیت اضافه‌شده است. اولین تغییر بهتر شدن رابط کاربری در بازی است که باعث می‌شود فرد هم روان‌تر و هم آزادانه‌تر بتواند به بازی ادامه دهد. این تغییرات در منوهای بازی اپراتورها تغییرات مختلفی را به وجود آورده است.

دومین تغییر هم اضافه شدن بتل پس به بازی است که برای اینکه افراد مأموریت‌های بیشتر در بازی داشته باشند و بتوانند جوایز بیشتر بگیرند در بازی قرار داده‌شده است. این بتل پس در چندین فاز قرار است ارائه شود. اولین فاز این بتل پس Call Me Harry نام دارد که همراه با آپدیت بازی Rainbow Six Siege یعنی Operation: Ember Rise عرضه می‌شود. این بتل پس رایگان و ۷ روزه است که در فقط به این خاطر قرار داده‌شده است که بتواند این سیستم را تست کند و بازخورد بگیرد.فاز دوم این بتل پس هم در فصل چهارم از سال چهارم این بازی قرار است عرضه و شد. بتل پس‌های بازی دو نسخه‌ی ویژه و رایگان دارند که هرکدام از این بتل پس‌ها پاداش‌ها و جوایز مخصوص به خود رادارند.

تغییراتی که آپدیت بازی Rainbow Six Siege بر روی بازی به وجود آورده است تغییرات زیادی است و  می‌توان این آپدیت را یکی از بهترین آپدیت‌ها دانست. این آپدیت بازی Rainbow Six Siege یعنی Operation: Ember Rise اول به‌صورت آزمایشی و تستی روی سرورهای بازی قرار می‌گیرد و بعد از تست در دسترس تمام کاربران قرار می‌گیرد.

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/rainbow-six-siege-ember-rise/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)