جزئیات آپدیت جدید Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد

دو مپ جدید، چند آپدیت برای ps4، و چند چیز دیگر در آپدیت جدید  ندای وظیفه : بلک آپس ۴

کمپانی Treyarch Studios  به صورت رسمی یک آپدیت جدید برای نسخه جدید این سری بازی ها ارائه کرده است که شامل چند فیکس و همچنین ۲ مپ جدید میباشد که در ابتدای ماه میلادی وعده داده شده بود.

بازیکنان هر پلتفرمی در حال حاضر قادرند در دو مپ جدید با نام های “Seaside Sunset”  و “Firing Range Night” به صورت مولتی پلیر بازی کنند. همچنین امکان بازی در “Hardcore Nuketown” ،“Chaaos Hardpoint” و “Mercenary Objective Moshpit” وجود دارد. افرادی که Blackout  رو بازی میکردند، در حال حاضر میتوانند یک Bowie Knife  را در Equipment Stashes خود و در دراپ های مد Zombie داشته باشند. این چاقو میتواند با بعضی قابلیت های حالت کشتن Stealth، به بازیکن reward دهد.

کسانی که این بازی را روی پلتفرم PS4 بازی میکردند، هم اکنون آپدیت های مخصوصی دریافت میکنند که در سایر پلتفرم ها وجود ندارند. در مولتی پلیر، یک Safeguard playlist برای شروع وجود دارد؛ که این امکان را به دو تیم میدهد تا ربات تیم را تا منطقه دشمن اسکورت کنند در حالی که از منطقه خودشان دفاع میکنند. در Blackout، ماموریت هایی با محوریت کاراکتر های مرتبط با زامبی وجود دارد که بازیکن را قادر به آزاد کردن Dempsey، Nikolai، Takeo و Richtofen  میکند. به علاوه، ایونت Blightfather نیز با کم شدن جانش در حالات تک نفره و دو نفره برگشته است.

در بازی های مربوط به مد زامبی ها تغییرات زیادی به جز برخی فیکس ها صورت نگرفته است ،اگرچه این وعده به پلیر ها داده شده که منتظر پیشرفت هایی در هفته های آینده باشند.

منبع :Reddit

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)