اتفاقات کنفرانس نینتندو در مراسم امسال چه بود؟

کنفرانس نیتندو امسال شاید برای ما ایرانی‌ها کمی کمتر جذابیت داشته باشد و دلیل اصلی آن ممکن است به محبوب نبودن کنسول‌ این شرکت یعنی سوییچ به اندازه کنسول‌های اصلی و PC برگردد، اما نباید هیچگاه از اهمیت این کمپانی در دنیای بازی‌های کامپیوتری غافل شویم. در کنفرانس امسال، می‌توان غنی بودن تعداد بازی‌های معرفی شده را به خوبی دید. در ادامه به بررسی تعدادی از اتفاقات کنفرانس نینتندو می‌پردازیم.

 بازی Luigi’s Mansion 3 معرفی شد

یکی از عناوین بزرگ کنفرانس نینتندو امسال این بازی بود. در حضور دوباره این سری از سال ۲۰۱۳ در این بازی می‌بینیم که در یک هتل مجلل وقایع را پیش برده  و در انتها با تم تسخیر روند آن دنبال می‌شود. هر طبقه از برج دارای تم و حالت مخصوص خود است.
در تریلر همچنین نمایشی از وجهه آنلاین و مولتی‌پلیر این بازی وجود دارد. تاریخ انتشار این بازی هنوز مشخص نیست و تنها معلوم شده در سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود.

 

 

بازی No More Heroes برای نینتندو سوییچ معرفی شد

قهرمان اصلی بازی No More Heroes 3 شخصیتی به نام «تراویس تاچدان» است که قصد دارد به یک قاتل حرفه ای در سرتاسر دنیا تبدیل شود. او با استفاده از کاناتای نوری خاصی که دارد می خواهد با دشمنان مبارزه کند. البته کاتانای نوری او شباهت زیادی به شمشیر نوری مجموعه فیلم های جنگ ستارگان دارد. اولین قسمت از مجموعه بازی های No More Heroes توسط بازیساز معروف «سودا ۵۱» ساخته شده بود. اکنون پس از یک دهه شاهد ساخت قسمت سوم آن هستیم.

 

سه‌گانه Trials of Mana یکی از اتفاقات کنفرانس نینتندو امسال بود

سومین عنوان از مجموعه Mana، که در ژاپن به نام Seiken Denjustsu 3 شناخته می‌شود، برای کنسول سوییچ به طور کامل بازسازی شده است. این بازی نقش‌آفرینی هرگز در آمریکای شمالی ریلیز نشده است و به جمع دو بازی final fantasy adventure و secret of Mana پیوسته است و احتمالا با نام collection of Mana عرضه خواهد شد.

 

بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای نینتندو سوییچ تایید شد 

یکی از اتفاقات کنفرانس نینتندو، که سابقاً شایعه ریلیز آن برای نینتندو سوییچ وجود داشت، در نهایت به حقیقت پیوست، نسخه آخر بازی ویچر برای سوییج تأیید شده و قرار است این بازی در ۲۰۱۹ برای این کنسول عرضه شود.

 

 

 نسخه ۵ و ۶ بازی Resident Evil  برای نینتندو سوییچ تایید شد

دنیا به یک ترکیب اکشن و ترسناک نیاز داشت. یک تریلر از این بازی به نمایش درآمد که در آن دو فرد به یک خانه متروکه در داخل جنگل وارد می‌شوند تا مشخص شود این تم و فضا مخصوص بازی resident evil  است و قرار است دو نسخه از این سری بازی ها در پاییز میلادی برای سوییچ عرضه شود.

 

تریلر گیم پلی بازی Astral Chain منتشر شد

بازی بعدی کمپانی platinum Games که تریلری از گیم‌پلی آن به نمایش درآمد. دشمنان چند بعدی در بازی به نام «چیمرا» وجود دارند که به سمت شهر هجوم آورده‌اند و از ابزاری به نام  زنجیر astral استفاده می‌کنند. شخصیت‌های بازی می‌توانند این زنجیر‌ها را برداشته و آن را به the legion تبدیل کنند. این بازی قرار است در شهریور ماه منتشر شود.

 

بازی Contra: Rogue Corps معرفی شد 

مدتی از آخرین حضور بازی شوتر با سبک ران-اند-گان با تم بیگانگان می‌گذرد. در اتفاقات کنفرانس نینتندو نشان داده شد که این بازی قرار است در اواخر شهریور با نسخه جدیدی عرض اندام کند و به اضافه آن ۱۰ عنوان قدیمی‌تر که در حال حاضر از این بازی موجود است، به صورت مجزا وجود دارد.

 

تریلر جدید بازی Marvel Ultimate Alliance 3 منتشر شد

این بازی یک بازی اکشن نقش‌آفرینی است که در گذشته برای playstation2 و playstation 3 ، xbox و xbox 360 هم ساخته شده بود. حال قرار است این بازی برای سوییچ نیز عرضه شود.

 

دنباله بازی Zelda: Breath of the Wild با انتشار یک تیزر معرفی شد 

درست در پایان کنفرانس، نینتندو نشان داد که این بازی در حال ساخت است. مشخص شده است که در بازی مشابه BotW، Zelda و دوستش لینک به جستجوی کاخ هایرول می‌روند تا بتوانند گانوندورف را پیدا کنند. این بازی دارای ظاهر هنری و گیم‌پلی مشابه نسخه‌های قبلی است.

 

بازی Alien: Isolation امسال برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود

در کنفرانس نینتندو عنوان دیگری که یک بازی ترسناک است، معرفی شد که با تم وحشت خود نظر مخاطبان را به خود جلب کرد. این بازی در گذشته برای کنسول‌های متفاوت در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود.

 

تریلر جدید بازی Animal Crossing: New Horizons منتشر شد

در کنفرانس امسال، هم خبر بد و هم خبری خوبی راجع به این بازی وجود داشت، عنوان بازی، Animal Crossing: New Horizons معرفی شد. خبر خوب این است که یک پکیج بسته الحاقی برای آن عرضه خواهد شد. خبر بد این است که بازی تا بهمن سال دیگه تاخیر خورده است.

 

بازی Dauntless برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد

در حال حاضر این بازی برای PC، PS4 و Xbox One عرضه شده است. نکته جالب این است که این بازی از معدود بازی‌هایی است که بین پلتفرم Xbox  و PS4 قابل بازی بوده است. پس وقتی که بازی برای Switch  نیز عرضه شود، این کنسول هم به جمع آن دو می‌پیوندد.

 

تریلر بازی Mario and Sonic at the Olympic Games 2020 منتشر شد

این بازی برای عرضه در ماه آبان برنامه ریزی شده است. قرار است این بازی در مسابقات المپیک، یوشی ریپینگ را در اسکیت‌بورد به نمایش بگذارد. این بازی به ریشه‌های خود پایبند بوده و با سبک ترک-اند-فیلد باری دیگر پا به عرصه بازی‌های کامپیوتری می‌گذارد.

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)