احتمال وجود مود بتل رویال در بازی Call of Duty: Modern Warfare

اگر منتظر یک مود بتل رویال در بازی Call of Duty: Modern Warfare هستید، متأسفانه خبر های خوبی برای شما نداریم، در حالی که وجود مود ۲۰ به ۲۰ در بازی تائید شده است، اما احتمال وجود مود بتل رویال در این نسخه از COD خیلی پایین می‌باشد.

اخیرا اطلاعاتی از بخش مولتی پلیر بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شده است که قرار است نقشه های بیشتری به مود ۲۰ به ۲۰ اضافه شود (گیم پلی این مود قبلاً به نمایش گذاشته شده است).

البته Infinity Ward اعلام کرده است که قصد دارد تغییراتی در بازی ایجاد کند که بان آن ۱۰۰ پلیر بتوانند در مود Ground War به مقابله با یکدیگر بپردازند، که اگر این کار عملی شود رقابت این بازی و Battlefield شدیدتر خواهد شد، چرا که این مود در این بازی وجود دارد و یکی از دلایل علاقه‌ی طرفداران بازی Battlefield به آن وجود همین مود میباشد.

آقای Joe Cecot طراح بخش مولتی پلیر بازی COD: Modern Warfare در یک مصاحبه با IGN اعلام کرده است:

 

چه مود بتل رویال در این بازی وجود داشته باشد یا نداشته باشد، در حال حاضر تمرکز ما بر روی اسلحه های واقع‌گرایانه، محیط های طبیعی و تجربه‌ی متفاوت می‌باشد، ما سعی می‌کنیم که این بازی را مثل نسخه‌ی های قبلی خالص نگه داریم.

قطعاً ما هم برای مود هایی که در آن پلیر های زیادی وجود داشته باشد هیجان زده هستیم، ولی در حال حاضر تمرکز اصلی ما بر روی مود های اصیل مولتی پلیر می‌باشد.

 

البته این که مود بتل رویال در این بازی وجود نداشته باشد با عقل جور در میاید، بازی Call of Duty: Black Ops 4 یک بازی کاملا مولتی پلیر می‌باشد و صد البته دارای یک مود بتل رویال جذاب (اگر هنوز نقد و بررسی این بازی به قلم صدرا طاهری را مطالعه نکرده‌اید می‌توانید با کلیک کردن بر روی این لینک به صفحه‌ی مربوطه منتقل شوید)، پس اگر درست بعد از عرضه‌ی آن بازی، یک بازی دیگر با مود بتل رویال عرضه شود قطعاً اکتیویژن (ناشر بازی) ضرر خواهد کرد :).

بازی Call of Duty: Modern Warfare بعد از Call of Duty 2 تنها بازی از این سری می‌باشد که از موتور بازی سازی جدیدی استفاده می‌کند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ منتشر خواهد شد و اگر شما این بازی را پیشخرید کنید، میتوانید به بتای مولتی پلیر این بازی که در ماه مهر شروع خواهد شد دسترسی پیدا کنید.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا از طرفداران سری Call of Duty هستید؟ آیا از گیم پلی بازی جدید راضی هستید؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید و بدانید که نظر های شما به بهتر شدن سایت ما کمک می‌کند و برای ما مهم می‌باشد.

منبع

https://www.dualshockers.com/call-of-duty-modern-warfare-battle-royale-potential/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)