اسکرین شات های جدید از Days Gone

بازی Days Gone اثری در سبک تیراندازی جهان‌باز و سوم شخص است که وقایع آن در سرزمین‌های مرتفع شمال غربی پسفیک اتفاق می‌افتد و بازیکن از موتورسیکلت قابل ارتقاء دیگن برای جابه‌جایی در جهان بازی استفاده می‌کنند.آخرین تصاویر منتشر شده از سونی در روزهای گذشته از بازی Days Gone، روابط بین دیگن و سارا را نشان می دهد.

Sony’s Bend Studio برخی از تصاویر و جزئیات برنامه را منتشر کرده است که باعث می شود بیننده بیشتر در مورد رابطه بین شخصیت اصلی بازی، دیگن و سارا آشنا شود،شما می توانید تصاویر و همچنین یک ویدیو نمایش داده شده از جهان بازی را در پایین تر مشاهده کنید.

در وب سایت رسمی پلی استیشن، جزئیات جدیدی در مورد نحوه ارتباط دیگن و سارا وجود دارد:

“دیکون سنت جان و سارا ویتاکر یک زوج غیر محتمل بودند: دیکون از روستای اوریگن بود، عضو باشگاه موتور سیکلت غیر قانونی؛و سارا از سیاتل بود، یک گیاهشناس با مدرک بیوشیمی . اما از لحظه ای که آنها در جاده های فرعی فِروِل اوریگن یکدیگر را ملاقات کردند،جدایی‌ناپذیر شدند.حال آن‌ها آماده هستند تا شهر را ترک کنند و با مرحله بعدی زندگی‌شان به عنوان زن و مرد روبه‌رو شوند.”


از این
 پست به نظر می‌اید که در هفته‌های پیش از شروع بازی، نکات بیشتری در اینستاگرام و فیس بوک به نمایش خواهد گذاشت.جالب توجه است،که این یکی از نخستین تبلیغات در روزهای گذشته است که شامل فریکرها یا همان دشمنان وحشتناک بازی Days Gone نیست. همچنین، بر اساس تصاویر، به نظر می رسد که این صحنه ها در طول دوره پیش از بیماری فراگیر جهانی است.مطمئنا طرفداران به دیدن اینکه چگونه رابطه بین دیگن و سارا در داستان کلی نقش افرینی میکند و در نهایت به پایان می رسد علاقه مند هستند.

Days Gone اولین بازی استودیو Sony Bend پس از بازی Uncharted: Fight for Fortune به حساب می‌آید که در سال ۲۰۱۲ برای کنسول PS Vita منتشر شد. این بازی قطعا یک تغییر بزرگ در فعالیت توسعه‌دهندگان در مقایسه با ماجراجویی‌های Nathan Drake و دوستانش به شمار می‌آید، اما به طور کاملا محسوسی می‌توان آن را با The Last of Us استودیو Naughty Dog’s مقایسه کرد. با این حال،برای قضاوت کمی زود است و تفاوت‌هایی کلیدی میان این دو بازی وجود دارد که آن‌ها را از هم متمایز می‌کند.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/days-gone-new-screenshots-deacon-and-sarah/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)