اطلاعات جدید از Resident Evil 2 فاش شد

مود های جدید و چهره های آشنا (هشدار اسپویلر )

نسخه ی دمو Resident Evil 2 به صورت پراکنده یک سری اطلاعات جالب از بازی، شامل حالت ها، شخصیت ها و موارد دیگر را به ما نشان داد.


انتشار “۱-shot” دمو رزیدنت اویل ۲ توسط Capcom درست همین چند روز پیش انجام شد. اخیرا نسخه آزمایشی “۱-Shot” در دسترس پلایر ها  قرار گرفت و اولین نگاه اجمالی به نسخه ی مدرن صورت گرفت. با این حال، نسخه ی نمایشی زمانبندی شده ۳۰ دقیقه ای تنها چیزی نبود که از کل داستان بدست اورده ایم – دیتا ماینر ها (معدنچیان دیتا) در کد های نسخه ی نمایشی شیرجه زدند و اطلاعاتی از حالت های جدید و پیشرفت های بازی ترسناک کلاسیک را فاش کردند.

(این پست شامل spoiler است.)
با توجه به نشستی از Noodle کاربر ResetEra ،تعدادی از ویژگی های اعلام نشده رزیدنت اویل مورد بررسی قرار گرفته است. فقط با باز کردن فایل EXE نسخه ی نمایشی Steam در ویرایشگر HEX، شما می توانید تمام اطلاعات موجود را مشاهده کنید.

اولین بیت اطلاعات ذکر شده مربوط به حالت های مختلف در Resident Evil 2 میباشد.تا الان میدانیم که ما به عنوان Leon S. Kennedy یا Claire Redfield حداقل در یک بازی یا سناریو قرار خواهیم داشت،  Capcom دوباره دو سناریو AوB را که در نسخه اورجینال بازی داشتیم قرار داده است و همچنین داستان Ada Wong که نیز قبلا نشان داده شده است، اما شما ممکن است در سناریو لئون فقط خود لئون را کنترل کنید. در نهایت به نظر می رسد سناریوهای “۴th survivor” و “To-fu survivor”به همان ترتیب بازی اورجینال لیست می شوند.

 علاوه بر این، حالتی جدید در بازی به نام “Rogue” وجود دارد. دقیقا مشخص نیست که این حالت در واقع چیست، در آن متغیرهای خاصی مانند کشتن دشمن، صفحه نمایش نتایج و فروشگاه وجود دارد. لینک فروشگاه هم برای دسترسی RE.net می باشد.

همچنین اطلاعات در مورد مناطق نقشه، سلاح و باس های بازی وجود دارد.برخی از جالب ترین اطلاعات بدست اماده از این فایل ها اطلاعات کارکتر های بازی است که ویژگی های منحصر به فرد خود را از دیگر NPC ها در بازی ها جدا میکند.

اولین اطلاعات در مورد کریس ردفیلد شخصیت محبوب و پایه ثابت سری های این بازی بود، اما نه به عنوان کاراکتر سناریوی اصلی در Resident Evil 2 که در بازی اورجینال نیز به همین شکل بود. دوم احتمال حضور  Ethan Winters، شخصیت اصلی از آخرین اثر سری، Resident Evil 7: Biohazard است. جالب خواهد بود اگر گزینه دوم در این بازی انجام شود و اینکه چگونه دقیقا با این سناریو متناسب میشود با توجه به اینکه  تایمینگ زمانی دو بازی از هم متفاوت میباشد، شاید هم به عنوان یک کارکتر اکسترا در بازی وجود داشته باشد.

مثل همه اطلاعات نشت شده که ممکن است هیجان انگیز به نظر برسد اما ممکن است  بعضی از این اطلاعات فایل های باقی مانده ای باشد که در طول توسعه بازی کاهش یافته است. مطمئنا زمانی که Resident Evil 2 برای Xbox One، PS4، و PC در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ عرضه شود، با اطلاعات کامل ان روبرو خواهیم شد پس همچنان منتظر میمانیم.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/resident-evil-2-remake-leak-rogue-mode/

[collapse]

 

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)