اولین ویدیو گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

استودیو  cd projekt red  بالاخره امروز اولین ویدیو از گیم پلی بازی Cyberpunk 2077 را به‌صورت عمومی منتشر کرد.

استدیو لهستانی cd projekt red را که با سری بازی های witcher میشناختیم  پروژه جدید بازی خود را به اسم Cyberpunk 2077 برای اولین بار در e3 2018 رونمایی کرد.

هر چند گیمپلی بازی پشت در های بسته برای خبرنگاران منتشر شد ولی تریلر اولیه خیلی هیجان برای تماشای و اطلاعات بیشتر از گیمپلی را بازی بالا برد تااینکه بالاخره این استدیو  ۵۰ دقیقه  از گیمپلی بازی را به‌صورت عمومی منتشر کرد تا طرفدارانی که چندین سال است چشم‌انتظار دیدن روند این بازی هستند، بتوانند به آرزوی خود برسند.

(به دلیل قابل پخش نبودن کامل گیمپلی ان را در ۴  پارت اپلود کردیم و برای مشاهده نسخه کامل می‌توانید  در  یوتوب   مشاهده کنید.)

 

پس از انتشار تریلر گیم‌پلی، کارگردان این بازی آقای (Adam Badowski) بیانیه‌ ای منتشر کرد:

تریلری که ما امروز منتشر کردیم، بازی را در حالی که هنوز در مرحله توسعه بود نشان می‌داد و ممکن است بسیاری از مواردی که امروز در این ویدیو دیدید در بازی نهایی با تغییراتی مواجه شوند. تمامی موارد مانند فیزیک بازی و ماشین‌ها، سیستم گان‌پلی، گرافیک بازی و رابط کاربری آن امکان دارد تا روز عرضه دچار تغییرات زیادی شوند. هنوز انیمشین‌های صورت به طور کامل طبیعی نیستند و گلیچ‌هایی در بازی وجود دارد. این‌ها دلایلی هستند که پیش از این تردید داشتیم که گیم‌پلی بازی را به عموم نشان دهیم و آن را تنها در پشت در‌های بسته برای بعضی افراد و سازمان‌ها پخش کردیم. ولی ما می‌دانستیم که بسیاری از شما می‌خواهید که ویدیویی که پشت درهای بسته به نمایش درآمد را تماشا کنید. با اینکه بازی که شما در روز عرضه تجربه می‌کنید بسیار با ویدیویی که امروز می‌بینید متفاوت خواهد بود ولی بازهم تصمیم به انتشار این ویدیو گرفتیم! این کاری است که شرکت ما امروز انجام داد

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخی نامشخص راهی ps4 xbox 1  و pc خواهد شد.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)