تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 به ۱۲ میلیون نفر رسید

به‌تازگی بازی Forza Horizon 4 رکورد جدید در تعداد بازیکنان زده است. بازیکنان بازی Forza Horizon 4 به تعداد ۱۲ میلیون نفر رسیده است.

کمتر از یک سال از عرضه بازی Forza Horizon 4 نمی‌گذرد که این بازی رکوردی جدید را ثبت کرده است. این بازی توانسته است مورد توجه گیمر های علاقه‌مند قرار بگیرد و طبق جدیدترین اخبار هم تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 به ۱۲ میلیون نفر در رسیده است و این یک رکورد جدید برای این بازی به‌حساب می‌آید.

اطلاعاتی که از خبر تعداد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 به ۱۲ میلیون نفر رسید داریم:

این تعداد زیاد بازیکنان بازی Forza Horizon 4 روی هر دو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس باکس است که حساب شده است و به این تعداد رسید است. همچنین طبق موارد گفته‌شده بازی Forza Horizon 4 تعداد ۴ میلیون بازیکن را به‌صورت ماهانه جذب می‌کند که عدد بسیار بزرگی به‌حساب می‌آید. این تعداد بازیکن و این رکورد برای بازی که حتی ۱ سال از انتشار آن هم نمی‌گذرد عدد بالایی به‌حساب می‌آید. همچنین بازی Forza Horizon 4 بر روی ایکس باکس گیم پس هم در دسترس است که تعداد قابل‌توجه ای از کاربران آن از همین راه به دست آمده است و این بازیکنان ، گیمر های همیشگی این بازی به‌حساب نمی‌آیند.

شما می‌توانید تمامی اخبار این بازی را از تگ Forza Horizon 4 دنبال کنید و همیشه در جریان اخبار این بازی‌بازی باشید. همچنین نقد و برسی این بازی (نقد و برسی بازی Forza Horizon 4 با عنوان همیشه در اوج بمان : بررسی بازی Forza Horizon 4 به قلم صدرا طاهری منتشرشده است) که می‌توانید آن را ازاینجا بخوانید و از نظرات ما درباره‌ی این بازی باخبر شوید.

همچنین این بازی در جدول پرفروش ترین بازی‌های انگلستان هم قرار دارد و از رتبه‌ی ۱۲ به ۱۸ رفته است. که این خبر هم می‌توانید از اینجا بخوانید. این بازی جز رتبه‌ی های (۱۰ تا از برترین بازی نسل هشتم که تا الآن منتشرشده‌اند | برترین تجربه‌ها) از سوی وب‌سایت npcbot به قلم محمد برادران است که آن را هم می‌توانید از اینجا بخوانید.

بازی Forza Horizon 4 برای هر رو پلتفرم رایانه‌های شخصی و ایکس باکس وان در دسترس است که می‌توانید آن را تجربه کنید و از تجربه‌ی آن لذت برید. زمان انتشار این بازی کمتر از یک سال است و با این زمان این رکورد را به دست آورده است.

به نظر  شما چه دلیلی باعث این شده است که این بازی به این میزان از موفقیت برسد؟ چرا این بازی در کمتر از یک سال توانسته است چنین موفقیتی به دست بیاورد؟ شما می‌توانید نظر خود را درباره‌ی دلیل تعداد بالای بازیکنان بازی Forza Horizon 4 با ما به اشتراک بگذارید.

منبع
https://www.dualshockers.com/forza-horizon-4-12-million-players/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)