بازی Astro Bot به صورت رایگان برای برخی کاربران PS4 فرستاده شد

بازی Astro Bot یکی از بازی‌های محبوب و فوق‌العاده‌ی در واقعیت مجازی است که برای پلی‌استیشن منتشرشده است. حال یک خبر بسیار جالب و عالی از این بازی منتشرشده است که در ادامه به آن می‌پردازیم.

 

اطلاعات خبر بازی Astro Bot  به‌صورت رایگان برای برخی کاربران PS4 فرستاده شد:

به‌تازگی اخباری منتشرشده است که شرکت سونی دست به اقدام منتشر کردن یک نسخه‌ی رایگان از بازی Astro Bot را برای افرادی از پلی‌استیشن ۴ داده است. بازی Astro Bot برترین بازی واقعیت مجازی است که شرکت سونی یک نسخه‌ی رایگان از آن را به افرادی فرستاده است. کاربران پلی‌استیشن اگر خوش‌شانس باشند می‌توانند با باز کردن صندوق پستی ایمیل خود از این موضوع که آیا سونی نسخه‌ی رایگان این بازی را برایشان به‌صورت رایگان فرستاده است یا نه باخبر شوند.

همچنین هنوز مشخص نشده است که آیا این نسخه از بازی Astro Bot برای دارندگان پلی‌استیشن وی آر ارسال‌شده است و یا محدودیتی برای ارسال و اینکه فرد هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر دارد یا نه وجود دارد. سونی هم هیچ خبر بر این اساس منتشر نکرده است که چگونه و چرا این بازی را به‌صورت رایگان برای بعضی افراد فرستاده است. اما فقط با سر زدن به ایمیلتان می‌توانید از این موضوع باخبر شوید و از وجود این بازی در ایمیلتان خوش‌حال شوید.

این خبر از آنجایی انتشار پیداکرده است که یکی از کاربران سایت ردیت یک عکس را منتشر کرده است و در آن‌یک تصویر که نشان می‌دهد برای او بازی به‌صورت رایگان منتشرشده است وجود دارد. این کاربر XarmtheinsaneX نام دارد و پس از باز کردن این ایمیل تصویری از آن گرفته و آن را منتشر کرده است.

بازی Astro Bot Rescue Mission یکی از بهترین بازی‌های موجود و یک عنوان فوق‌العاده است که بسیار از خیلی از بازی‌های دیگر برتری دارد. زمانی که واقعیت مجازی آمد و همه فکر می کرند که امکان اینکه یک بازی سه‌بعدی پلتفرمر به واقعیت مجازی بیاید و بتواند در ان شکوفا شود این بازی منتشر شد و به همه‌ی افراد نشان داده است که کاملاً اشتباه فکر می‌کردند.

بازی یک مکانیزم خاص را در پیش می‌گیرد که بعضی از اسرار و رازها را مخفی می‌کند و بازیکن باید در بازی به‌صورت واقعیت مجازی به دنبال آن‌ها بگردد. همچنین شیوه‌ی موانع و موارد دیگر در بازی Astro Bot از مواردی است که باعث جذابیت و خارق‌العاده‌تر شدن این بازی می‌شود. تمام این موارد باعث شده است که بازی Astro Bot به یکی از بهترین بازی‌های واقعیت مجازی تبدیل شود و  تجربه کردن آن خالی از لطف نیست.

 

بازی Astro Bot به صورت رایگان برای برخی کاربران PS4 فرستاده شد.

بازی Astro Bot بر روی هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی ار قابل اجرا است و افراد می توانند این بازی را روی این هدست واقعیت مجازی بازی کنند.

همچنین مطلبی با عنوان “۱۱ بازی برتر واقعیت مجازی برای تجربه ای لذت بخش : تجربه ای از جنس واقعیت” در وبسیات منتشر شده است که شما می توانید  آن را بخوانید به جایگاه واقعی بازی Astro Bot پی ببرید. شما می توانید این مطلب را از اینجا بخوانید.

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/sony-free-copy-astro-bot-rescue-mission/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)