نقشه ی Stack به بتای بازی Call of Duty Modern Warfare اضافه شد

Infinity Ward استودیو سازنده بازی Call of Duty Modern Warfare به‌تازگی نقشه‌ای جدید را به نسخه‌ی الفای بازی خود اضافه کرده است که هم توجه گیمر ها و هم توجه خیلی از افراد در صنعت گیم را به خود جلب کرده است.

اطلاعاتی که از نقشه‌ی Stack به نسخه‌ی بتای بازی Call of Duty Modern Warfare داریم:

بالاخره بعد از مدتی سکوت و ساخته‌شدن یک نسخه‌ی خوب و جذاب از  Call of Duty  حالا یک نسخه قرار است ساخته شود که به‌نوعی یک بازگشت بزرگ محسوب می‌شود و یک بازی فوق‌العاده که می‌تواند طرفداران این سبک و نوع بازی را بسیار راضی کند و آن‌ها را از یک نسخه‌ی جدید Call of Duty یعنی Call of Duty Modern Warfare سیر آب کند.

مدتی است که نسخه‌ی آزمایشی بازی Call of Duty Modern Warfare در دسترس گیمر ها قرارگرفته است تا کاربران باتجربه‌ی این نسخه‌ی آزمایشی برای نسخه‌ی اصلی آماده شوند. حالا که کاربران زیادی در حال بازی کردن نسخه‌ی آزمایشی بازی Call of Duty Modern Warfare هستند استودیو Infinity Ward یک نقشه‌ی جدید را برای این نسخه‌ی آزمایشی منتشر کرده است.

این نقشه‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare با عنوان Stack  شناخته می‌شود که مانند بقیه نقشه‌های بازی است و ویژگی‌های مشترکی با آن‌ها دارد. نقشه‌ی Stack  دارای یک فضای کوچک و جمع‌وجور است برای بازی کردن اما در این فضای کوچک مانع‌های زیادی قرار داده‌شده است که فرد می‌تواند از آن‌ها برای سنگر گیری و مخفی شدن در بازی استفاده کند. داشتن مانع‌های زیاد برای درگیری و سنگر گیری و مخفی‌کاری یکی از نکات مثبت این نقشه به‌حساب می‌آید.

در این نقشه هم مانند خیلی از نقشه‌های دیگر بازی شما در تیم‌های دونفره قرار می‌گیرید و به بازی می‌پردازید. بازی به این صورت است که هر تیمی که پنج بار بتواند تیم حریف را شکست دهد برنده‌ی بازی است و با پنج بار شکست دادن تیم حریف شما برنده‌ی بازی خواهید شد که این فرصت کوتاه خود یکی از جذابیت‌های این نقشه است که افراد در آن می‌توانند به بازی و هیجان بپردازند. در شروع هر مرحله به بازکنان تیم سلاح‌هایی به‌صورت رندم داده می‌شود و شما نمی‌توانید هیچ دخالتی در انتخاب اسلحه داشته باشید. این مورد خود یک چالش خوب برای بازیکنان است تا مهارت‌های اسلحه‌ی خود را خوب کنند و از این سلاح‌ها  به‌خوبی در بازی استفاده کنند. اما چیز جالبی که باید بدانید این است که همان سلاح‌هایی که به تیم شما داده می‌شود به تیم حریف هم داده می‌شود و یک برابر برای برنده شدن است که هیجان چالش و رقابت را بسیار بیشتر می‌کند.

همچنین استودیو Infinity Ward یک حالت جدید برای بخش Gunfight نسخه‌ی آلفای (آزمایشی) بازی Call of Duty: Modern Warfare اضافه کرده است  که  افراد می‌توانند در محیطی جدید به بازی بپردازند و ابتدا شما با کلت وارد بازی می‌شوید باید در طول بازی به دنبال سلاح‌های دیگر باشید و از آن‌ها استفاده کنید. این حالت هم که حالت جدید است از موارد دیگری و خوبی‌های نسخه‌ی آلفا برای تجربه است.

برای اخبار بیشتر هم می‌توانید هشتگ اختصاصی بازی Call of Duty: Modern Warfare را از اینجا دنبال کنید و اخبار و موضوعات مربوط به این بازی را ازاینجا دنبال کنید.

 

 

همچنین بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ماه همین سال برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و افراد می‌توانند نسبت به تجربه‌ی این بازی اقدام کنند.

 

منبع
https://comicbook.com/gaming/2019/08/24/call-of-duty-modern-warfare-alpha-new-map-mode/
به همراه سادگی سازی متن و تریلر
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)