بازی Control در زمان انتشار از قابلیت HDR پشتیبانی نخواهد کرد

زمان زیادی به انتشار بازی Control نمانده است و اخبار جدید از این بازی منتشرشده است که شاید جالب باشد.طبق آخرین اخبار بازی Control که فقط دو روز تا زمان عرضه آن فاصله‌داریم در زمان انتشار از قابلیت HDR پشتیبانی نخواهد کرد.

اطلاعاتی که از قابلیت HDR بازی Control داریم:

بازی Control یکی از مورد انتظارترین بازی‌هایی است که چیزی نزدیک به دو روز تا زمان عرضه آن مانده است. بازی Control بر اساس گیم پلی‌ها و تصاویر و اخبار منتشرشده است توانسته است طرفداران زیادی را تشنه‌ی خود کند که نتوانند تا عرضه بازی صبر کنند. بازی Control یا گیم پلی سرعتی و تجربه‌ی فوق‌العاده خود و موارد دیگری که از آن منتشرشده است خیلی بیشتر طرفداران را کم‌صبر تر می‌کند که برای آمدن و تجربه‌ی این بازی صبر کنند.

بازی Control به دست استودیو رمدی که یکی از استودیوهای فوق‌العاده و اسم داری در بازی‌سازی است ساخته‌شده و باید هم این‌چنین موارد بی‌نظیری را از این بازی انتظار داشت که این بازی به این اندازه بتواند طرفداران را تشنه کند و همه‌ی آن‌ها را برای تجربه‌ی خود آماده کند.

حال هم که زمان زیادی به عرضه بازی Control نمانده است هم می‌دانند که قرار است با چیز جذابی طرف باشند و قرار است دوباره‌ یک بازی فوق‌العاده از سازنده‌ی بازی‌های مکس پین ببینند و قرار است دوباره تجربه‌های فوق‌العاده‌ای را داشته باشند و با یک بازی که بازهم در صنعت گیم صدا می‌کند همراه باشند.

حالا هم‌زمان زیادی به انتشار بازی نمانده است که یکی از عوامل استودیو ناشر بازی Control در پاسخ به سؤال کاربران اعلام کرده است که این بازی در زمان عرضه از قابلیت HDR پشتیبانی نمی‌کند. اما او گفت که امکان دارد این قابلیت بعدها به بازی اضافه شود و در طی بروز رسانی‌ها بازی این قابلیت را به دست بیاورد.

این موضوع که یک بازی بزرگ و مورد انتظار که نام‌های بزرگی در ساختنشان دست داشتند از قابلیت گرافیکی HDR پشتیبانی نمی‌کند بسیار موضوع ناراحت‌کننده است و قطعاً از آن شور و شوق اولیه بازی کم می‌کند اما قطعاً این بازی همچنان برای گیمر های طرفدار بازی جذاب است.

بازی Control قرار است تا در تاریخ ۵ شهریورماه برای سه کنسول پلی‌استیشن ، ایکس باکی وان ، رایانه‌های شخصی به‌صورت رسمی عرضه شود.

حالا هم که این خبر از این بازی منتشرشده است قطعاً می‌تواند روی فروش و علاقه‌مندی افراد تأثیری بگذارد اما اینکه چقدر این مورد می‌تواند تأثیر زیادی داشته باشد را فقط باید بازی منتشر شود و ببینیم که چه می‌شود و این مورد چه تأثیر خواهد گذاشت.

نظر شما درباره‌ی این موضوع چیست؟ به نظر شما نداشتن پشتیبانی نکردن  از قابلیت HDR می‌تواند روی تجربه و علاقه‌مندی گیمر را به این بازی صدمه‌ای بزند یا نه؟

 

 

منبع
https://todotech20.com/en/control-will-not-have-hdr-at-launch/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)