بازی Cyberpunk 2077 قرار است که یک کتاب با جلد سخت داشته باشد

بالأخره بعد از چند سال در E3 امسال، تاریخ ریلیز بازی Cyberpunk ۲۰۷۷ مشخص شد (۲۸ فروردین ۱۳۹۹). حالا امروز تاریخ ریلیز یک چیز دیگر هم مشخص شد؛ یک کتاب رسمی از بازی Cyberpunk ۲۰۷۷، کمپانی Dark Horse Books و تیم CD Project Red با همکاری یکدیگر قصد دارند کتابی با نام The Word of Cyberpunk2077 منتشر کنند.

این کتاب قرار است در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ منتشر شود (درست چند روز بعد از انتشار بازی).

کمپانی CDPR معروف به بازی های طولانی و غنی از داستان درگیر کننده میباشد. آخرین بازی AAA از این شرکت که The Witcher 3: Wild Hunt نام دارد، در سال ۲۰۱۵ برنده ی جایزه ی بهترین بازی سال شد. (راستی اگر هنوز نقد و بررسی این بازی به قلم صدرا طاهری را مطالعه نکردید میتوانید با مراجعه کردن به این لینک به صفحه ی بررسی این بازی منتقل شوید)

پس می‌توان حدس زد که این بازی یکی از موفق‌ترین بازی‌های این استودیوی لهستانی می‌شود، مخصوصاً که رد E3 امثال مشخص شد که Keanu Reeves (بازیگر سری فیلم‌های John Wick و The Matrix) در این بازی حضور دارد و دارای یک نقش کلیدی می‌باشد؛ این خبر باعث شد که طرفداران این بازی حتی بیشتر از قبل برای این بازیهایپ شده و خوشحالی خود را از طریق شبکه‌های اجتماعی نشان داده‌اند.

راستی چند روز پیش خبری از این بازی مبنا بر وجود کودکان در این بازی منتشر شد، میتوانید با کلیک کردن روی این لینک این خبر را مطالعه کنید.

و کلام آخر اینکه خود شخص بنده به‌شدت منتظر این بازی هستم و قصد پیش‌خرید کردن این بازی را دارم و مطمئن هستم که یکی از موفق‌ترین بازی‌های سال خواهد شد:)

 

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ به نظر شما این بازی نیز مانند بازی قبلی این شرکت بازی موفقی خواهد شد؟ یا حتی برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی سال خواهد شد؟ نظرهای خود را از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.pcgamer.com/cyberpunk-2077-is-going-to-have-a-hardcover-lore-book/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)