بازی Dying Light 2 قرار است بر روی PS5 و Xbox Scarlett عرضه شود

 بازی های مور انتظار زیادی وجود دارد که قرار است در سال ۲۰۲۰ ریلیز شوند، و برخی از این بازی‌ها ممکن است با کنسول های جدید یعنی Xbox Scarlett و PS5 عرضه شوند؛ که یکی از این بازی های مورد انتظار، بازی Dying Light 2 می‌باشد، کمپانی Techland تائید کرده است که بازی Dying Light 2 قرار است بر روی کنسول PS5 و Xbox Scarlett عرضه شود.

کمپانی Techland، شرکتی که قرار است بازی به شدت مورد انتظار Dying Light 2 را عرضه کند، تائید کرده است که این بازی قرار است بر روی کنسول های نسل بعدی نیز ریلیز شود، و اینکه از اول هم قرار بود که برای کنسول های نسل بعد عرضه شود.

بر طبق گفته‌ی Rohlede:

 

Techland همیشه حواسش به اسباب بازی های جدید (کنسول های جدید) هستش و اگه بخوام دقیق تر بگم یعنی اینکه از اول قرار بود که Dying Light 2 هم برای کنسول های نسل فعلی و هم کنسول های نسل بعدی منتشر شود.

 

با توجه به اینکه Techland توانسته با عرضه‌ی DLC های مختلف برای بازی اصلی خود یعنی Dying Light طرفداران خود را راضی نگه دارد، آنها قصد دارند که بازی بعدی خود را نیز بر روی همه‌ی پلتفرم های جدید عرضه نمایند، البته اینکه کنسول های نسل بعدی دقیقاً کی عرضه می‌شوند مشخص نیست و این ممکن است برای شرکت‌هایی مثل Techland که قصد دارند بازی های خود را بر روی کنسول های جدید عرضه کنند مشکل ساز خواهد بود، ولی به هر حال امیدواریم که در سال آینده شاهد خبر های بیشتری از این قبیل باشیم.

بازی Dying Light 2 قرار است در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ بر روی پلتفرم های Xbox One, PS4 و PC منتشر شود.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا از طرفداران نسخه‌ی اول هستید؟ آیا نسخه‌ی جدید را نیز خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید و بدانید که نظر های شما به بهتر شدن سایت ما کمک می‌کند و برای ما مهم می‌باشد.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/dying-light-2-ps5-xbox-scarlett-confirmed/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)