بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice برای نینتندو سوییچ نیز عرضه می‌شود.

در رویداد نینتندو دایرکت مشخص شد که بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice در بهار برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. بازی اکشن ماجراجویی که از اساطیر سلتیک استفاده می کند و به طور همزمان به موضوعات روانشناختی و بیماری روحی می پردازد،این بازی در ابتدا بر روی PC و PS4 عرضه شد.


پس از انکه مایکروسافت این بازی را در استور خود اورد، آسان بود که فرض کنیم  این بازی به هیچ سیستم دیگری غیر از مایکروسافت نمی آید، اما به نظر می رسد مایکروسافت هیچ مشکلی در به اشتراک گذاری این بازی با سوئیچ نینتندو ندارد.یکی از نکات جالب بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice، کمرنگ بودن نقش HUD در بازی است. بازیکنان در این بازی با کمک تصاویر و صداها باید معماهای بازی را پیش ببرند و از نظر گیم پلی هم شاهد شکل متفاوتی از مبارزات در سبک هک اند اسلش هستیم.Hellblade: Senua’s Sacrifice روایت‌ گر داستان سنوا است که برای نجات دادن روح عشقش باید از هل‌هایم عبور کند.قابل ذکر است نینجا تئوری پس از عبور فروش بازی Hellblade از مرز ۱۰۰ هزار نسخه روی Xbox One، مبلغ زیادی را به خیریه متمرکز برای سلامت و روان کمک کرد.

خبر خوب این است که از نظر گرافیکی نیز،به گفته دست اندر کاران ان بصورت باور نکردنی برای سوئیچ عرضه خواهد شد.این بازی قطعا به عنوان یکی از بهترین بازیهای سوئیچ خواهد بود.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/hellblade-senuas-sacrifice-launches-on-the-switch-this-spring

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)