تریلر جدید بازی Marvel’s Avengers با محوریت معرفی کاپتان آمریکا منتشر شد

به‌تازگی تریلر جدید از بازی Marvel’s Avengers منتشرشده است که به کاراکترهای این بازی می‌پردازد. قبل از این اطلاعاتی از کاراکترهای بازی در دسترس نبود اما حالا تریلر منتشرشده از بازی Marvel’s Avengers به معرفی کاراکتر کاپیتان امریکا می‌پردازد. به‌احتمال بالا باید در انتظار تریلرهای معرفی شخصیت‌های دیگر این بازی هم باشیم.

اطلاعاتی که از خبر تریلر جدید بازی Marvel’s Avengers داریم:

پیش‌ازاین تریلر اصلی با محوریت گیم پلی بازی Marvel’s Avengers در گیمزکام به نمایش درآمده بود. زمان این تریلر ۱۸ دقیقه بود و معرفی اصلی و رسمی این بازی بیشتر به‌حساب می‌آمد. اما حالا و پس از این تریلر به نظر می‌رسد که سازندگان بازی قصد دارند تا تریلرهای بیشتر برای معرفی و دادن اطلاعات بیشتر به گیمر ها منتشر کنند. در همین روند هم به‌تازگی تریلر جدیدی از اثر جدید ایداس مونترال ، اسکوئر انیکس و کریستال داینامیکس یعنی همان بازی Marvel’s Avengers منتشرشده است که به کاراکتر کاپیتان امریکا می‌پردازد. شما می‌توانید اخبار مربوط به گیمزکام را از پایین این صفحه و از تگ که گفته‌شده است دنبال کنید.

مدت‌زمان این تریلر کمتر از ۱ دقیقه است اما ما در همین طول یک دقیقه هم جزیات مختلفی را از بازی Marvel’s Avengers دیدم و متوجه شدیم .

این تریلر به معرفی شخصیت کاپتان امریکا در بازی می‌پردازد و در کنار آن اطلاعات دیگری هم می‌دهد. بعد از معرفی شدن استیو راجرز ( شخصیت کاپتان آمریکا) سبک مبارزات و درگیری او هم در این تریلر به نمایش درآمده است. همچنین مشخصات ظاهری استیو راجرز هم در این تریلر به نمایش درآمده است که شامل سپر فوق‌العاده معروف و پوشش و لباسی است که بر تن دارد. این موارد با جزیات زیادی در تریلر به نمایش درآمده است. همچنین شما می‌توانید ظاهر این شخصیت و لباس‌های آن را هم‌تغییر دهید و به‌صورت دلخواه آن‌ها را انتخاب کنید. به نظر می‌رسد که لباس‌های زیادی هم در دسترس قرار خواهد گرفت. ولی امیدواریم که لباس‌های قدیمی با همان ظاهر هم از کاپتان آمریکا در دسترس قرار بگیرد که بتوان آن‌ها را باز کرد. همچنین شما می‌توانید داستان شخصی هر کاراکتر را انجام دهید و پیش ببرید. در این تریلر مبارزات استیو راجرز با افراد و دشمنان بدی به نمایش درآمده است که به نظر می‌آید هایدرا باشند.

همچنین احتمالاً ما تریلرهای دیگری از شخصیت‌ها مثل کاپتان امریکا ، هالک ، مرد آهنین ، ثور و بیوه سیاه را مشاهده خواهیم کرد و باقابلیت های این شخصیت‌ها هم آشنا خواهیم شد.

بازی Marvel’s Avengers قرار است که در سال ۲۰۲۰ منتشر شود. این بازی در ایران در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ منتشر می‌شود که زمان زیادی به آن مانده است. بازی Marvel’s Avengers قرار است تا روی پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، رایانه‌های شخصی و استدیا گوگل منتشر شود. استیدیا گوگل هم بستر جدید است که به‌تازگی بازی های مختلفی در گیمزکام گفتند که روی این بستر عرضه می‌شوند. شما می‌توانید اخبار مربوط به این بازی را از این تگ Marvel’s Avengers دنبال کنید و از آن‌ها مطلع باشید. همچنین می‌توانید  اخبار مربوط به گیمزکام را ازاینجا دنبال کنید. 

نظر شما درباره‌ی این خبر چیست؟ به نظر شما تریلرهای بعدی از این بازی درباره‌ی چه شخصیت هایی خواهند بود؟ به نظر شما شخصیت کاپتان امریکا چقدر می‌تواند جذاب باشد و چه نقشی مهمی می‌تواند در این بازی داشته باشد؟ همچنین به نظر شما آیا بازی Marvel’s Avengers می‌تواند موفق شود یا نه؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

ویدیو تریلر به نمایش درامده را از زیر ببینید :

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/marvels-avengers-captain-america-character-profile-video/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)