بازی Need For Speed Heat نیاز به اتصال همیشگی به اینترنت ندارد

بازی Need For Speed Heat یکی دیگر از بازی‌هایی است که قرار است از این سری منتشر شود. با توجه به اینکه مدت زیادی از معرفی بازی Need For Speed Heat نمی‌گذرد اما خیلی از افراد علاقه دارند که اطلاعاتی را از این بازی به دست بیاورند.

حالا در مصاحبه که با سازندگان بازی Need For Speed Heat انجام‌شده است انها گفتند که نیازی نیست برای تجربه‌ی بازی Need For Speed Heat اتصال دائمی به اینترنت داشته باشید و می‌توانید تجربه‌ی آفلاین هم از این بازی داشته باشید که یکی از بهترین خبرهایی است که می‌توانند طرفدارهای این سری را به‌شدت خوش‌حال کند.

چندین روز پیش شرکت الکترونیک آرتز از نسخه‌ی جدید سری Need For Speed رونمایی کرد. این نسخه‌ی جدید نامش Need For Speed Heat هست و قرار است به یکی از بهترین بازی‌های این سری تبدیل شود. این بازی تمرکز و ویژگی اصلی خود را بر روی شخصی‌سازی در بازی گذاشته است و طبق همین اطلاعات کوتاهی که از بازی داریم می‌توانیم بفهمیم که این قرار است دوباره سری Need For Speed را به اوج شکوه خود برگرداند.

در جریان اخبار نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹ تریلری از گیم پلی این بازی به نمایش درامد که همه‌ی طرفداران این سری را به‌شدت مشتاق کرد تا این منتظر این بازی باشند و بار دیگر برای آمدن نسخه‌ی جدید از سری Need For Speed لحظه‌شماری کنند.

چند روز پیش بود که مصاحبه‌ای با سازندگان بازی Need For Speed Heat انجام‌شده است و آن‌ها گفتند که اگر گیمر مایل باشد تا با اطرافیان خود بازی کند نیاز به اتصال و آنلاین بودن است اما اگر تمایلی نداشته باشد می‌تواند اصلاً آنلاین نباشد و در حالت کاملاً آفلاین به تجربه‌ای بازی بپردازد.

 

بازی Need For Speed Heat

بازی Need For Speed Heat قرار است در ۱۷ آبان ماه برای کنسول‌های ایکس باکس وان ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

 

اما یکی از جذاب‌ترین سیستم‌های بازی Need For Speed Heat چیست؟

در جریان همین صحبت‌ها و این تریلر نشان از یک سیستم در بازی شده است که افراد با توجه به اینکه چقدر ارزش بیشتری برای پلیس دارند و پلیس ارزش بیشتری برای دنبال کردن آن‌ها قائل است طبقه‌بندی می‌شوند و زمانی که پلیس شمارا دنبال می‌کند و شما به کسی می‌رسید که ارزش بیشتری برای پلیس دارد پلیس‌های دنبال شما به سراغ او می‌روند. این سیستم یکی از جذاب‌ترین سیستم‌های موجودی است که تابه‌حال در بازی‌های ماشین مسابقه‌ای زیادی دیده نشده است.

از آنجایی هم که مشکل سری Need For Speed این بود که دیگر چیزی برای عرضه نداشت و گیمر ها از بازی کردن با آن لذت نمی‌بردند حالا بازی Need For Speed Heat آمده است تا یک‌بار دیگر این سری را چنان به اوج و شکوه قبلی برگرداند و چنان بازیکنان بازی را هیجان‌زده کند که همه‌ی طرفدارانی که تابه‌حال از بازی ناامید شده بودند دوباره به بازی علاقه‌مند شوند.

همچنین بازی Need For Speed Heat قرار است در ۱۷ آبان ماه برای کنسول‌های ایکس باکس وان ، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

همه گیمرهای علاقه‌مند این بازی چشمشان به بازی Need For Speed Heat است تا ببینید آیا این بازی می‌تواند دوباره این سری را به شکوه برگرداند و حس هیجانی که سال‌ها تجربه نکرده بودند را دوباره به آن‌ها برگرداند یا نه؟

نظر شما چیست؟

منبع
https://www.everyeye.it/notizie/need-for-speed-heat-always-online-ghost-games-prova-chiarezza-395141.html
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)