بازی Notmycar برای دسترسی اولیه بصورت رایگان در استیم قرار گرفت.

Notmycar، یک بازی ماشینی Battle Royale استه که برای دسترسی اولیه و جذب مخاطب بصورت محدود در استیم،بطور رایگان ارائه میشود.notmycar امیدوار است که این تغییر منحصر به فرد در این ژانر (Battle Royale) به آن کمک کند تا برجسته و دیده شود.
این بازی ماشینی مبارزه‌ای جدید در اوایل امروز از سوی ناشر آن publisher Games و توسعه دهنده آن NMC Studio به نام notmycar منتشر شد. این ژانر(Battle Royale) ،با انتشار Apex Legends که آخرین عنوان منتشر شده از این سبک بود بسیار شلوغ شده‌است. اما همانطور که می‌توانید از تریلر زیر ببینید، Skybound و NMC امیدوارند که notmycar بتوانند گیمرها را با پیچ‌وتاب غیر معمول خود که در سبک بازی قرار داده اند جذب کند.


notmycar
این بازی نوید بخش “سریع‌ترین مسابقه battle royale بر روی کره زمین” را می‌دهد،بازیکنان بر روی یک نقشه جزیره با ده‌ها وسیله نقلیه unlockable (قابل باز شدن) سقوط می کنند که آن منطقه قابل بازی کردن به طور مداوم کوچک‌ و کوچک‌تر می‌شود و سپس باید تلاش کنند که آخرین بازمانده این بازی باشند.در حالی که این بازی می‌خواهد خودروهای خود را در جدال روبروی هم خرد کنید، اما چندین سلاح برای تجهیز کردن قسمت بالای چهار چرخ مرگ شما برای منفجر کردن سایر بازیکنان در اختیارتان قرار می دهد.آیا کشتار فلز به این بازی کمک می‌کند تا در مقابل مابقی battle royale ها ایستادگی کند؟ فقط زمان می تواند بگوید.در انتها می توانید تریلر منتشر شده از این بازی را در زیر مشاهده کنید.

 

notmycar برای بازی بصورت رایگان در دسترس است و در حال حاضر برای دسترسی اولیه در Steam قرار گرفته است.با مراجعه به اکانت استیم خود میتوانید این بازی را به لیست خود اضافه کنید.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/notmycar-a-vehicular-battle-royale-game-hits-steam-early-access

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)