بازی Plants vs Zombies 3 معرفی شد

سری محبوب Plants vs Zombies به‌زودی با بازی Plants vs Zombies 3 به بازار بازخواهد گشت، ناشر مشهور EA این هفته این خبر را روانه‌ی سایت‌ها کرده است، درحالی‌که هنوز اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست ولی می‌توان حدس زد که این بازی نیست مانند ۲ بازی قبلی نظر طرفداران را جلب کند.

نسخه‌ی Pre-Alpha این بازی در استور گوگل پلی در دسترس می‌باشد ولی EA هنوز تاریخ عرضه‌ی نسخه‌یاصلی را فاش نکرده است.

نسخه‌ی Pre-Alpha یک بازی Free-To-Play (رایگان) و بدون هیچ Microtransaction (خرید درون برنامه‌ای)می‌باشد، البته نسخه‌ی نهایی نیز رایگان می‌باشد، ولی EA تأیید نکرده است که در بازی اصلی نیز خرید درونبرنامه‌ای وجود نداشته باشد، البته در Google Play تأیید شده است که این بازی دارای خرید درون برنامه‌ایمی‌باشد.

 

بر طبق گفته‌ی EA:

 

بازی PVZ3 در حال ساخت می‌باشد و هنوز آماده عرضه‌ی رسمی نمی‌باشد و تمرکز نسخه‌ی Pre-Alpha بر رویقابلیت‌های مبارزه‌ای این بازی می‌باشد و در حال حاضر خیلی از قابلیت‌های دیگر مشخص نیست.

 

نسخه‌ی اصلی بازی Plants vs Zombies در سال ۲۰۰۹ برای Windows منتشر شد و در همان سال توانست نظر خیلی از بازیکن‌ها را جذب کند، هدف شما در این بازی این می‌باشد که با کاشتن گیاهان مختلف از باغچه‌یخود در برابر زامبی‌ها محافظت کنید، و بعد از خریدن سهام این بازی توسط EA، دنباله‌ی آن یعنی Plants vs Zombies ۲ بر روی پلتفرم‌های IOS و Android منتشر شد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا از طرفداران این فرانچایز هستید یا تا به حال هیچ‌کدام از نسخه‌ها را بازی نکرده‌اید؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.polygon.com/2019/7/18/20699249/plants-vs-zombies-3-pre-alpha-android

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)