نقد و نمرات منتشر شده از بازی Remnant From the Ashes

با انتشار بازی Remnant From the Ashes رسانه‌های مختلف و بسیار محبوب به‌نقد و برسی این بازی پرداختند و نمرات مختلفی از رسانه‌های گیمی دنیا برای این بازی منتشر می‌شود و در متاکرید بازی هم تأثیر به سزایی می‌گذارد.

و حالا هم چندین رسانه محبوب نمرات خود را از بازی Remnant From the Ashes منتشر کردن. ماهم به نمرات آن‌ها به این بازی و سخنی که آن‌ها درباره‌ی این بازی گفتند در ادامه می‌پردازیم.

 این بازی ساخته‌شده توسط استودیو محبوب و بسیار حرفه‌ای گان فایر است که سابقه‌ی ساخت بازی‌های درخشانی را دارد و قطعاً از این استودیو بازی‌های فوق‌العاده هم باید انتظار داشت.

ازجمله بازی‌هایی که استودیو گان فایر سابقه‌ی و تجربه‌ی ساخت آن را دارد بازی فوق‌العاده و محبوب Darksiders III است که بسیار هم در نظر گیمر ها و منتقدین کیفیت خوبی داشت.

بازی Remnant From the Ashes یک بازی اکشن تیراندازی سوم شخص تک نفره است که می‌توان آن را به‌صورت کو-آپ هم‌بازی کرد.

طبق صحبت‌هایی که سازندگان بازی Remnant From the Ashes داشتند در این بازی دنیا توسط شیطان‌ها گرفته‌شده است و شما باید با این شیطان‌ها بجنگیدن و جهان را از دست آن‌ها نجات دهید. به گفته سازندگان این بازی ، بازی دارای مأموریت‌های مختلفی است که می‌تواند به چندین پایان مختلف در بازی برسد.

همچنین محیط و وسایل شما در بازی Remnant From the Ashes به‌صورت کاملاً تصادفی انتخاب می‌شود و این‌گونه تجربه‌ای که هر فرد از بازی دارد متفاوت است که بسیار کار را جذاب‌تر می‌کند. همچنین بازی دارای باس های زیاد و دشمنان مختلفی است که هرکدام شیوه‌ی حمله خاص خود رادارند و این هم یکی دیگر از جذابیت‌های بازی است.

چندین رسانه که نمراتی از بازی Remnant From the Ashes منتشر کردند :

 Ign : 8/10

بازی Remnant From the Ashes یکی از بازی‌های عالی برای تجربه‌ی کو-آپ است که با باس ها و دشمنان شیطانی خود حس هیجانی خاصی را به بازیکن می‌دهد و تجربه‌ی جذابی را برای او رقم می‌زند.

 

PC Gamer: 7.7/10

بازی Remnant From the Ashes یک تجربه‌ی عالی و لذت‌بخش و چالشی در سبک تیراندازی است. این بازی یک تجربه‌ی خوب و جذاب را از سبک تیراندازی با محیط جذاب و مکانیزم های جذاب خود به نمایش می‌گذارد.

 

Hardcore Gamer: 7/10

بازی Remnant From the Ashes یک بازی باکیفیت است که با تمام مشکلات فنی که بازی دارد اما این بازی ازنظر گیم پلی بسیار عالی و جذاب طراحی‌شده است و تجربه‌ی فوق‌العاده را انتقال می‌دهد. تیم سازنده بازی Remnant From the Ashes یک بازی قابل‌قبول گیمر ها را ارائه دادند.

CGMagazine: 9/10

بازی Remnant From the Ashes نماد بسیار خوبی از سبک تیراندازی و چالشی است. این بازی باتجربه‌ی بسیار عالی و خوبی که از تیراندازی ارائه می‌دهد و با سختی که دارد یک تجربه‌ی چالشی و هیجان‌انگیز را برای بازیکن فراهم می‌کند که می‌تواند از این تجربه‌ی ناب به‌خوبی لذت ببرد و حسی را تجربه کند که در ذهن او ثبت شود.

Gamers Heroes: 8/10

بازی Remnant From the Ashes دارای محیطی بسیار عالی با طراحی عالی و الهام گرفته‌شده از سری بازی  Souls است که تجربه‌ی ناب و لذت بخشی را ارائه می‌دهد. این بازی با داشتن مبارزات بسیار عالی و هیجان‌انگیز و چالشی با باس ها و دشمن‌ها می‌تواند به یک بازی لذت‌بخش برای گیمر ها تبدیل شود.

 

 نمرات و نقد‌های بازی Remnant From the Ashes در سایت‌های ایرانی نیز از بخش نمره یاب سایت نیز قابل‌مشاهده است‌.

 

منبع
https://npcbot.ir
با الهام از https://www.metacritic.com
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)