بازی Resident Evil 3 توسط یک طرفدار ریمستر میشود

با اینکه Resident Evil 1 و Resident Evil 2 دارای ریمیک های رسمی از خود شرکت سازنده یعنی کپ کام (Capcom) هستند، ولی سال‌هاست که طرفدارها منتظر ریمیک یکی از پر طرفدارترین بازی این فرانچایز یعنی بازی Resident Evil 3: Nemesis هستند. ظاهراً یکی از طرفدارها منتظر نسخه‌ی رسمی نمانده و خودش دست به‌کار شده است.

اگر شما هم منتظر یک نسخه ی ریمستر از بازی Resident Evil 3 بودید این صفحه برای شماست: RE3SHDP 

RE3SHDP که درواقع مخفف Resident Evil ۳: Seamless HD Project می‌باشد؛ یک نسخه‌ی غیررسمی و کاملاً رایگان از بازی RE3 می‌باشد که شما برای اجرای آن فقط به یک PC یا لپ‌تاپ و شبیه‌ساز Dolphin GameCube نیاز دارید.

این پروژه درواقع تکسچر های بازی را ترمیم و در برخی مواقع به صورت دستی تنظیم می‌کند، در این نسخه تمام محیط‌ها و تکسچر هارا با کیفیت خیلی خیلی بالاتری می‌توان مشاهده کرد، شما می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از محیط این پروژه را مشاهده کنید، البته برای مشاهده‌ی کامل‌تر تغییرات می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

جزئیات از ریمستر evil 3

 

شما برای اجرای این بازی نیاز به یک فایل.ISO از خود بازی دارید که برای پیدا کردن آن می‌توانید به گوگل مراجعه کنید؛ ولی چون این ماد تنها برای شبیه‌ساز Dolphin عمل می‌کند شما باید فایل.ISO نسخه‌ی Game Cube بازی را دانلود کنید نه نسخه‌ی PC.

البته سازنده قبول دارد که این ریمستر کامل نیست و در بعضی نقاط تکسچر ها به خوبی روی یکدیگر قرار نگرفته‌اند، البته طرفدارهای واقعی این بازی خیلی برایشان مهم نیست و خیلی هم خوشحال هستند که می‌توانند بعد از این‌همه سال دوباره بازی موردعلاقه‌شان را بازی کنند.

در مورد ریمیک رسمی هم متأسفانه خبرهای خوبی به گوش نمی‌رسد، چراکه کپ کام هنوز به صورت رسمی حتی تأیید نکرده است که برنامه‌ای برای ساخت ریمیک این بازی دارد.

 

نظر شما چیست؟ آیا طرفدار این بازی هستید؟ این ریمستر غیررسمی را بازی می‌کنید؟ یا صبر می‌کنید تا شاید خود کپ کام ریمیک رسمی را معرفی کند؟ با ما در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.polygon.com/2019/7/13/20693142/resident-evil-3-remaster-remake-hd-upgrade-emulator-gamecube-pc-video

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)