بازی STALKER 2 شاید در گیمز کام امسال حضور داشته باشد

بازی STALKER 2 یکی از بازی‌هایی بود که توسعه‌دهندگان آن یعنی GSC Game World در سال ۲۰۱۰ گفتند توسعه آن بازی را متوقف کردند. بعد در می سال ۲۰۱۸ توسعه‌دهندگان گفتند که قرار است توسعه بازی STALKER 2 را که در سال ۲۰۱۰ متوقف‌شده است را دوباره شروع کنند.

اما از آن به بعد تا به الآن اطلاعات زیادی از سوی توسعه‌دهندگان این بازی منتشرنشده است و اطلاعات بدرد بخوری از این بازی منتشرنشده است که ما بفهمیم که دقیقاً این بازی در چه تاریخی منتشر می‌شود و چه محتوایی دارد.

دقیقاً در ماه می‌بود که کمپانی GSC Game World از اینکه قرار است دوباره به توسعه بازی بپردازند خبر داد. در همان سال‌ها شایعاتی  از این بازی بیرون آمد که این بازی قرار است تا در سال ۲۰۲۱ منتشر شود. این تاریخ هم چندان دور از انتظار نیست.

به‌تازگی هم یکی از طراحان بازی STALKER 2 در شبکه‌ی اجتماعی خود یک عکس از کول پشتی و لباس خود منتشر کرد که روی آن بازی STALKER 2 نوشته‌شده بود. در پایین همین پست هم نوشته‌شده بود «آماده برای گیمز کام». با این نوشته در پایین پست خیلی دور از انتظار هم نیست که این بازی در گیمز کام سال ۲۰۱۹ معرفی شود.

بازی STALKER 2 شاید در گیمز کام امسال حضور داشته باشد.

همچنین یکی از کاربران در پایین این پست یک سؤال از این توسعه‌دهنده‌ی بازی پرسید. سؤال این فرد این بود که آیا شما در گیمز کام امسال مکانی دارید یا نه؟ اما در جواب فرد توسعه دهند فقط با یک شکلک سکوت پاسخ داد و چیز دیگر نگفت. بعد آن‌هم این پست حذف شد. همچنین با توجه به اینکه توسعه‌دهندگان این بازی به شهر کلن آلمان رفتند می‌شود این مورد را تأیید بیشتری کرد.

مراسم گیمز کام هم به‌زودی قرار است برگزار شود و ما خیلی به این امیدواریم که در این مراسم چیزهای خوبی از این بازی منتشر شود و این اطلاعات بتواند به ما کمک کند که دید بهتری از این بازی داشته باشیم که دقیق بتوانیم بدانیم که قرار است به چه چیزی روبه‌رو باشیم.

منبع
https://gamingbolt.com/s-t-a-l-k-e-r-2-may-be-appearing-at-gamescom-2019
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)