بررسی بازی She Sees Red

صدرا طاهری نویسنده: صدرا طاهری 26 اکتبر 2020 ساعت 18:48
نقد و بررسی

بازی She sees red یک فیلم بازی طورانه است که در سال ۲۰۱۹  توسط استودیو Rhinotales  ساخته شده است.

اگر شما جز اون دسته از افرادی هستید که علاقه به سبک فیلم جنایی  دارید و همیشه میخواستید نقش یک کارگاه را تجربه کنید بازی she sees red  این تجربه را به شما میده .

 

بررسی ویدیویی She Sees Red

 

در این سبک نباید انتظار بازی های دیوید کیج داشت چرا که این اثر بر خلاق بازی های دیوید کیج  یک فیلم سینمایی هست که در روند داستان شما جای کارکتر اصلی تصمیم گیری میکنید

فیلم یا یازی She sees red روایتگر داستانی جنایی و راز آلود و نسبتا هیجان انگیز از ورود یک قاتل مرموز به یک کلوپ شبانه هست که داستان بازی به طور کلی به دو بخش کلی تقسیم میشود.

بخش اول مربوط به زمان حاله که شامل یک نقش اصلی زن به همراه همکارش مربوط میشه که به همراه صاحب کلوپ مکان های مختلف ساختمان را برای یافتن سرنخ از قاتل مورد بررسی قرار میدهند

بخش دوم که به نوعی فلاش بک نیز به حساب می آید، قاتل و فعالیت هایی مخربی را که در همان لوکیشن ها انجام داده را به تصویر میکشد ، البته فعایت های که به اختیار پلیر انجام می شوند و اصولا نحوه شکل گیری داستان بر اساس همین انتخاب ها خواهد بود.

اکثر انتخاب ها از دید قاتل انجام می شود و در بخش زمان حال بیشتر شاهد کشف اسرار و دلایل قاتل برای انجام چنین جنایاتی بیشتر مشخص میشود .

داستان دارای ریتم خوبی بوده و از ابتدا شروعی ساده ولی در عین حال جذاب دارد و ذهن مخاطب را درگیر خود می سازد ، و هر چه که داستان جلو تر می رود مخاطب متوجه میشود که داستان فراتر از قتل چند محافظ کلاب یا خراب کاری در کار قاچقچیان  می باشد .

بازی  دارای  ۴ پایان مختلفه که هر پایان به طور میانگین ۱ ساعت زمان میگیره و برای اسپویل نشدن داستان بازی به جزئیات بیشتری نمی پردازیم.

 

انتخاب بازیگران به نسبت خوب انجام شده و همه ی کارکتر ها به خوبی از پس نقش خود برآمده اند هر چند در بعضی سکانس ها دیالوگ ها کمی کلیشه ای جلوه می کند ولی به طور کل قابل قبول می باشد .

دوبله انگلیسی این کار هم در رده متوسط به بالا رده بندی میشود ، هر چند برای کسانی که به دنبال تجربه خالص از یک فیلم مافیایی روسی هستند ، نسخه زبان اصلی با زیرنویس پیشنهاد میشود .

نور پردازی و صحنه های اکشن خوش ساخت هم از دیگر ویژگی های مثبت این اثر به شمار می رود ،البته لازم به ذکر است  که در بعضی مواقع بازی ،این حس را به پلیر القا می کند که هر چه انتخاب کند عواقب سختی وجود نخواهد داشت وانگار که سازندگان صحنه های هیجان انگیز و صحنه هایی که راز هایی را بر ملا میکند با الگویی ساده تقسیم بندی نموده که قابل پیش بینی هستند .

 

در آخر این بازی به افراد بالای ۱۸ سال که دارای سطح زبان نسبتا معمولی هستند و علاقهمند به تجربه این چنین فیلم هایی هستند پیشنهاد میشه.

 

 

 

 

امتیاز NPCBot: 7
ثبت امتیاز: 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
میانگین امتیازات کاربران: 0٫00 (0 رای)

نقات قوت

نقات ضعف

تگ ها
منبع: NPCBOT
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)