بسته‌ی الحاقی Chapter 9: Farewell به زودی برای Celeste منتشر می شود

بالاخره و پس‌ازاین همه مدت حساب توییتر بازی Celeste اعلام کرده است که قرار است بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Celeste منتشر شود و محتوای جذابی را به بازی اضافه کند.

این بسته‌ی الحاقی که نامش Chapter 9: Farewell است به‌زودی منتشر می‌شود و در دسترس کاربران این بازی Celeste قرار می‌گیرد. مدت‌ها بود که خیلی از طرفداران بازی Celeste منتظر منتشر شدم این‌یک بسته‌ی الحاقی از بازی Celeste بودند که بالاخره انتظارها به سررسید و معلوم شد که بسته‌ی الحاقی Chapter 9: Farewell برای بازی Celeste قرار است به‌زودی منتشر شود اما متاسفانه تاریخی دقیق برای عرضه‌ی این بسته‌ی الحاقی معلوم نشد که دقیقاً بتوان فهمید که کی قرار است این بسته‌ی الحاقی منتشر شود.

Celeste یکی از بازی‌هایی بود که به‌خوبی در سال ۲۰۱۸ درخشید و موفقیت زیادی به دست آورد. بازی Celeste یکی از بازی‌های مستقلی بود که برخلاف گرافیک قدیمی و دوبعدی بازی اما به‌شدت مورد استقبال کاربران قرار گرفت و توانست یک تجربه‌ی کاملاً جدید را برای بازی به نمایش بگذارد.

در همین تازگی هم مشخصی شده بود که گیمر های پلی‌استیشن ۴ ، ایکس باکس وان ، pc ، نینتندو سوییچ می‌توانند بسته‌ی الحاقی جدیدی که برای این بازی  منتشر می‌شود را دریافت کنند و از آن لذت ببرند. اما حالا معلوم شد که این بسته‌ی الحاقی که قرار بود برای هر چهار پلتفرم منتشر شود همان Chapter 9: Farewell است که در دسترس هر چهار کنسول قرار می‌گیرد و تمام کاربران بازی Celeste می‌توانند این بازی را تجربه کنند.

تصویری از حساب توییتر بازی که این خبر را منتشر کرد:

 

بازی Celeste

 

اما محتویات این بسته ی الحاقی بازی Celeste چیست؟

محتویات بسته‌ی الحاقی Chapter 9: Farewell هم معلوم شده است که این بسته‌ی الحاقی دارای ۱۰۰ مرحله فوق‌العاده جذاب است که کاملاً مراحل جدید هستند و می‌توان انتظار داشت که یک تجربه‌ی طولی را برای گیمر های علاقه‌مند این بازی می‌تواند داشته باشد.

سازنده‌ی بازی مت تورسن هم قبل‌ها اشاره‌کرده بود که قصد دارد  تا بازی Celeste را مدت‌ها در عرصه نگه دارد و برای مدت‌ها این بازی را زندگی نگه دارد و از طریق بسته‌های الحاقی برای این بازی مراحل جذاب و بسیار فوق‌العاده را اضافه می‌کند تا همه‌ی گیمر ها و طرفداران طرفداران بتوانند برای مدت‌ها برای روی تجربه‌ی این بازی حساب باز کنند و از این بازی لذت ببرند.

همچنین باید این را هم اضافه کنم که بازی Celeste یکی از بازی‌هایی بود که بااینکه در سبک پلتفرمر منتشرشده است  و مدت‌زمان زیادی شاید کمی بیش از ۱ سال از زمان انتشار آن نمی‌گذرد که به چنان محبوبیتی رسید. یکی از جاهایی که بازی Celeste خیلی خوب خودنمایی کرد در مراسم The Game Awards 2018  بود که بازی Celeste  به در لیست نامزدهای بازی‌های برتر سال در کنار بازی‌هایی همچون Assassin’s Creed Odyssey ، God of War ، Marvel’s Spider Man ، Monster Hunter: World ، Red Dead Redemption 2 قرار داشت و بااینکه برنده نشد اما همین‌که در کنار این بازی‌های بزرگ قرار بگیرد خودش کار بسیار بزرگی است که از عهده‌ی هر بازی‌ای برنمی‌آید.

همچنین این بازی در لیست نامزدهای بهترین موسیقی هم قرار گرفت. این بازی در لیست نامزدهای بهترین بازی جریان ساز هم قرار گرفت و برنده شد. همچنین در نامزدهای بهترین بازی مستقل هم قرار گرفت و آنجا هم قرار گرفت که این خود یک موفقیت بزرگ برای این بازی به‌حساب می‌آید

شما می توانید جزیات کامل مراسم The Game Awards 2018 را از وبسایت NPCBOT از اینجا بخوانید.

همچنین در نمره یاب وب‌سایت NPCBOT هم این بازی قرار گرفت و توانست میانگین نمرات ۹۴ را از وب‌سایت‌های داخل کشور بگیرد که این خود یک نمره‌ی عالی به‌حساب می‌آید.

 

 

منبع
https://www.dualshockers.com/celeste-chapter-9-farewell-dlc/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)