بسته الحاقی جدید مارول و شخصیت‌های رایگان بازی Marvel’s Avengers

بعد از عرضه بازی به مدت چند سال بسته الحاقی جدید مارول برای این بازی وجود خواهد داشت؛ در طول مراسم E3 2019 کمپانی Square Enix از این عنوان رونمایی کرد و روند داستانی بازی که به شکل سالانه در خط داستان بود را نشان داد.

  بازی Marvel’s Avengers به صورت تیم‌های ۴ نفره به صورت آنلاین قابل بازی خواهد بود و هر بازیکن می‌تواند یک شخصیت را برای خود انتخاب کند و علاوه بر آن شروع به شخصی‌سازی آن کند و در نهایت آن را آپدیت کند.

بازیکنان باهم برای نجات کره زمین تلاش خواند کرد؛ پس کاملا مشخص است که داستان بازی کاملاً با نسخه فیلم و نسخه‌های کامیک هم‌خوانی دارند. نکته دیگر این بازی وجود شخصیت‌های اضافی به غیر از شخصیت‌های اصلی در داستان است درست مثل فیلم که شاهد شخصیت‌هایی خارج از افراد اصلی در گروه انتقام‌جویان بودیم.
شرکت Square Enix برای اطمینان از این مسئله که تمام پلیر‌های آنلاین می‌توانند با هم بازی کنند، تمام قهرمان‌ها را قبل از عرضه بازی رایگان کرده است. علاوه بر آن بازی بازی فاقد هرگونه لوت باکس یا سناریو‌های آرکیدی خواهد بود. خود ناشر عنوان کرده هنوز مشخص نیست در بسته‌های الحاقی چه کاراکتر‌هایی وجود دارند اما در تمام اعضای اصلی انتقام‌جویان در بازی حضور دارند از جمله : کاپیتان آمریکا، مرد آهنی، عنکبوت سیاه و ثور که در نسخه فیلم هم این افراد اعضای اصلی در Big Six بودند. باید دید خبر‌های بیشتری از هالک در بسته الحاقی جدید مارول در بازی وجود دارد یا از ابتدا در بازی خواهد بود.
همچنین تأیید شده است که این بازی در حال توسعه در جندین استودوی به صورت همزمان است از جمله : Eidos Montreal، Crystal Dynamics، Nixxes Software، Marvel Games و تیم اصلی خود Square Enix

حال باید ببینیم بعد از عرضه این بازی، کدام بسته‌ها تا آخر رایگان باقی خواهند ماند چراکه بنا به گفته خود سازنده، ممکن است بعضی از این بسته‌ها پولی شوند. چیزی که مسلم است، این بازی ممکن است با متای بالایی روبرو شود چراکه تب و تاب سری فیلم‌های انتقام‌جویان را در خود گنجانده است.

همچنین میتوانید تریلر نمایش داده شده بازی در نمایشگاه e3 2019  را مشاهده نمایید.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)