بسته الحاقی جدید Resident Evil 2 تمامی پاداش های موجود در بازی را باز می کند.

از زمان انتشار بازسازی Resident Evil 2 در ماه ژانویه، بسیاری از طرفداران این بازی به شهر راکون بازگشته اند تا زامبی ها را از بین ببرند و رمز و رازهای موجود در آن را کشف کنند. در حالی که به دنبال کلیدهای راه گشای رزیدنت ایول ۲ و جلوگیری از Mr. X هستند،بازیکنان قادر به باز کردن تعدادی از پاداش های مبتنی بر دستاوردهای خود در بازی هستند.
با این حال، یک بسته DLC اخیرا منتشر شده که همه پاداش های موجود در بازی را یک جا در اختیار شما قرار می دهد.این DLC در حال حاضر از طریق فروشگاه مایکروسافت، فروشگاه PlayStation و Steam در دسترس است.هزینه این بسته الحاقی ۴٫۹۹ دلار است و همانطور که گفتیم،به بازیکنان اجازه می دهد تمام پاداش هایی را که می توانند در Resident Evil 2 داشته باشند باز شود.

رزیدنت اویل 2 - کلر

پاداش هایی ک طرفداران بعد از خرید این DLC بدست می اورند شامل:
حالت بازی The 4th Survivor
حالت بازی The Tofu Survivor
چاقو مبارزه ای بدون تخریب
اسلحه Samurai Edge با مهمات بی نهایت
اسلحه LE-5 Submachine Gun با مهمات بی نهایت
اسلحه ATM-4 Rocket Launcher با مهمات بی نهایت
Minigun با مهمات بی نهایت
لباس های اضافی رزیدنت اویل ۲
مدل ها
و کانسپت ارت هابعضی از این پاداش ها به راحتی در بازی قابل دسترسی هستند،برای مثال حالت بازی The 4th Survivor در Resident Evil 2، به سادگی بازیکنان با تکمیل سناریوی A و B موفق به ازاد شدن آن میشوند.با این حال،بازیکنان برای پاداش های قابل توجه بیشتر تلاش می کنند.به عنوان مثال بازیکنانی که می خواهند از مهمات بی نهایت استفاده کنند، از طریق گیم پلی،باید رنک های S و S + در درجه سختی Standard و Hardcore را بدست بیاورند.بنابراین این DLC میتواند برای کسانی که می خواهند سریعتر به این پاداش ها دسترسی داشته باشند گزینه جذابی باشد.در واقع، این اولین بار نیست که Capcom این نوع بسته DLC را ارائه کرده است. در واقع، Devil May Cry 5 نیز بسته مشابهی را دریافت کرد، که دو هفته پیش منتشر شد و ۹٫۹۹ دلار قیمت داشت.

یکی از جنبه هایی که برخی از بازیکنان با آن مواجه می شوند این است که قرار دادن برچسب قیمت برای دسترسی به چیزهایی مانند مهمات بی نهایت می تواند چیزی شبیه به کد های تقلب را به ارمغان بیاورد ولی با پرداخت هزینه!! از سوی دیگر، بازیکنان اماتور و غیرحرفه ای تر که خود قادر به پیشرفت راحت در یک عنوان نیستند، ممکن است خوشحال باشند که یک راه حل برای لذت بیشتر از بازی در دسترس آن ها قرار گرفته است،حتی اگر برای آن هزینه کنند.

در نهایت، طرفدارانی که سعی در تصمیم‌گیری درباره خرید بسته الحاقی Resident Evil 2 دارند، باید در نظر داشته باشند که کدام روش را برای بازی انتخاب می‌کنند تا بیشتر لذت بخش باشد.چه این کار را با سختی و دقت زیاد و حرفه ای شدن در بازی انجام دهند و چه بسته الحاقی را بخرند و زودتر به نتیجه برسند،هر دو طیف بازیکنان مطمئن هستند که در این عنوان ترسناک لذت بسیاری خواهند برد.

Resident Evil 2 در حال حاضر برای PC، PS4، و Xbox One  در دسترس است.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-dlc-unlock-reward/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)