بسته الحاقی The Ghost Survivors در دسترس قرار گرفت.

Capcom بسته الحاقی The Ghost Survivors را برای Resident Evil 2 بازسازی منتشر کرد. این انتشار،رایگان و برای Xbox One، PS4 و PC در دسترس می باشد.

این بسته بسیار شبیه The 4th Survivor است،The Ghost Survivors یک بسته الحاقی رایگان است که شامل سه کاراکتر مختلف می‌شود؛ کاراکترهایی که به‌ عنوان یک بازمانده در شهر راکون سیتی شناخته می‌شوند.
اولین داستان، با عنوان “No Time To Mourn”، بر روی رابرت کندو تمرکز دارد. رابرت مالک 
Gun Shop است.در این داستان رابرت با یک نوع جدید زامبی سمی روبرو میشودو در جستجوی وسیله های مورد نیاز خود برای پیشبرد بازی قرار دارد. داستان دوم،”Runaway” نام دارد که با کاترین وارن شروع میشود.کاترین دختر شهردار شهر راکون،باید راه خود از میان نوع جدید زامبی عجیب و غریب جهش یافته پیدا کند و به سلامت به انتها برسد.داستان سوم، “Forgotten Soldier”یکی از سربازهای بازمانده نیروی ویژه است.Ghost مانند Hunk  یک عضو U.S.S است که از شیوع اولیه نیز جان سالم به در برد و در حال حاضر در تلاش برای فرار است.

در پست وبلاگ “Kellen Haney” متخصص رسانه های اجتماعی Capcom، هر داستان را به عنوان یک سناریوی «اگرچه » و «یک نگاه متناظر به چیزهایی که ممکن بود اتفاق بیفتد» تعریف کرد. بنابراین داستان  “The Ghost Survivors”به عنوان سرنوشتی از سرگذشت بازمانده ها یی که ممکن بود در ۲ Resident Evil اتفاق بیفتد میباشد.

gamespot.com

https://www.gamespot.com/articles/resident-evil-2-remakes-dlc-ghost-survivors-is-now/1100-6465031/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)