تاریخ انتشار بازی The Witcher 3 Wild Hunt بر روی نینتندو سوییچ معلوم شد

همین چند ساعت پیش بود که در مراسم Gamescom 2019 تاریخ انتشاری برای بازی  The Witcher 3 Wild Hunt مشخص شد.این بازی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشرشده است و الآن تاریخ انتشار این بازی بر روی کنسول نینتندو سوییچ معلوم شد. این بازی فوق‌العاده از این سری فوق‌العاده قرار است در تاریخ ۲۳ مهرماه منتشر شود.

حجم بازی The Witcher 3 Wild Hunt هم مشخص شد

استودیو CD Projekt RED سازنده بازی The Witcher 3 Wild Hunt هم تریلری از این بازی منتشر کرده است که در این تریلر بخش‌هایی از بازی را روی نینتندو نشان دادند. بااینکه این بازی قبلاً روی ۳ کنسول منتشرشده است و ما دقیقاً می‌دانیم با چه چیزی طرف هستیم اما تجربه‌ی این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ یک‌چیز فوق‌العاده دیگری است که اصلاً شاید نتوان آن را توصیف کرد. قطعاً خود این بازی جذابیت‌های زیادی دارد و یک تجربه‌ی اکشن لذت‌بخش را ارائه می‌دهد.

اما با آن کنسول دستی و آن کنترل‌های فوق‌العاده قطعاً تجربه‌ی این بازی لذت‌بخش‌تر می‌شود و تجربه‌ای که از بازی خواهید داشید واقعاً فرق می‌کند.

همچنین باید بگویم که بعدازاینکه تاریخ انتشار بازی برای نینتندو سوییچ معلوم شد فروشگاه Eshop این بازی را برای پیش‌خرید قرارداد و حجم این بازی را چیزی حدود ۲۸٫۱ گیگ بر روی کنسول نینتندو سوییچ است.

در حال حاضر که مراسم گیمزکام ۲۰۱۹ در حال برگزاری است خیلی اخبار جذابی از بازی‌ها منتشر می‌شود که واقعاً هرکدام از این اخبار چیزهایی است که مدت‌ها برای آن انتظار کشیدیم. یکی از همین اخبار مهم تاریخ منتشر شدن بازی روی نینتندو سوییچ است. همچنین با این حجمی که دارد شاید بازی کردن آن روی نینتندو اگر حافظه خارجی نداشته باشید سخت است.

همچنین این بازی در سال ۲۰۱۵ بر روی هر ۳ پلتفرم اصلی گیم منتشرشده بود و توانسته بود نمره‌ی خوبی را بگیرد. این نسخه از این سری یکی از بهترین نسخه‌های این سری سه‌گانه بود که فرق اساسی با ۲ نسخه‌ی قبل داشت. منتشر شدن این بازی روی نینتندو سوییچ یکی از بهترین اتفاقاتی بود که برای این بازی بعد از چهار سال افتاد.

 

 

 

 

منبع
https://nintendoeverything.com/the-witcher-3-wild-hunt-pre-load-live-on-the-switch-eshop-file-size/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)