تاریخ انتشار World War Z در تریلر جدید اعلام شد.

World War Z در نهایت تاریخ انتشار بازی را برای زمانی که شما و دوستان می توانید در برابر انبوهی از زامبی ها مقابله کنید را منتشر کرد.این تاریخ انتشار مدت زمان زیادی طول کشید،چرا که World War Z دوره ای طولانی از اعلام تا انتشار داشته است.
قبل از اعلام رسمی، Paramount Pictures، توزیع کننده فیلم World War Z در سال ۲۰۱۳،حق ساخت بازی ویدیویی براساس این فیلم را به ثبت رساند که موجب انتشار اخباری مبنی بر عرضه بازی World War Z شد.متاسفانه این بازی در مورد رگهای شما با سوزن های آلوده نیست، بلکه در مورد تیراندازی و انفجار انبوهی از زامبی ها است. این عنوان رسما در The Game Awards 2017 اعلام شد.پس از آن نیز برخی از تصاویر بازی،جزئیات ان و دسته ی انبوهی از انسانهای زامبی و همچنین همکاری Sabre با AMD برای کمک به این بازی شوتر زامبی چند نفره خبر دادند.بازیکنان World War Z می‌توانند شخصیت و حالت موردنظر خود را از بین کلاس‌ها و حالت‌های متنوع بازی انتخاب کنند و برای دفاع از خود از سلاح‌های متنوع بازی بهره ببرند. مکان های بازی همانند فیلم ان عبارتند از نیویورک، اورشلیم و مسکو. انبوهی از زامبی هایی که در این بازی دیده می شوند، یادآور قسمت های فیلم ان هستند.

نسخه PC این بازی نیز به صورت انحصاری از طریق فروشگاه Epic Games به فروش خواهد رسید.پیش از این نیز بازی‌های مختلفی همچون Ashen ، the division 2 و Metro Exodus با ترک فروشگاه Steam،به بازی‌های انحصاری فروشگاه اپیک گیمز تبدیل شدند.عاملی که باعث می‌شود کاربران پلتفرم PC به سراغ فروشگاه اپیک گیمز بروند، انتشار رایگان بازی‌های مختلفی همچون Axiom Verge و Super Meat Boy است.

World War Z برای PlayStation 4، Xbox One و PC از طریق Epic Games Store در تاریخ ۱۶ آوریل ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/world-war-z-release-date/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)