تبلیغ تلویزیونی جدید Days Gone

دیروز،شرکت Sony Interactive Entertainment و توسعه دهنده آن SIE Bend Studio یک تبلیغ تلویزیونی جدید با نام ‘One Bullet’ را برای Days Gone به بازار عرضه کرده اند.زمان این تریلر ۳۰ ثانیه بود و درباره ویژگی های شخصیت اصلی داستان بازی، شکارچی با شهامت دیکن سنت جان است،که در شرایط ناگوار با موتور سیکلت شکسته و احاطه شده توسط دشمنان اصلی بازی،موجودات عجیب و غریب شبیه به زامبی های یخ زده(Freakersها) قرار دارد.

تریلر جهان بازی را پر از خطر و نیاز به استفاده از منابع محدود برای زنده ماندن نشان می دهد و همچنین یکی از ویژگی‌های اصلی این بازی که سازندگان پیش از عرضه بازی روی آن تاکید بیشتری دارند تعداد بی شماری از دشمنان است که به عنوان یکی از چالش‌های اصلی این بازی عمل می‌کنند.سونی قطعا به Days Gone کمک خواهد کرد تا سرپا بماند،زیرا امیدوارند که Days Gone بزرگترین فرانچایز بعدی آنها باشد.

شما می توانید این تبلیغ جدید را با عنوان ‘One Bullet’ در زیر تماشا کنیدو همچنین نگاهی به برخی از ویژگی های جالب بازی بیاندازید که ممکن است در مورد آن اطلاعی نداشته باشید. روزهای گذشته به طور انحصاری برای PlayStation 4 در تاریخ ۲۶ آوریل منتشر خواهد شد. 


gamingbolt.co

https://gamingbolt.com/days-gone-gets-a-new-one-bullet-tv-spot

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)