تریلر جدیدی از بازی Borderlands 3 منتشر شد

در حالی که بسیاری از طرفداران بازی Borderlands 3 در انتظار عرضه شدن این بازی هستند، دیروز تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده و حس و حال این تریلر بیشتر شبیه به یک توهم میباشد.

 این تریلر با رقصیدن شخصیت Claptrap شروع می‌شود، در حالی که این شخصیت در حال رقصیدن می‌باشد یک جعبه بازی می‌شود و در حالی که آهنگ So Happy Together از گروه The Turtles پخشمی‌شود، یک ورژن کوچک از Pandora بیرون میاید؛ البته ما می‌توانیم به مدت خیلی کوتاهی شخصیت‌های MozeFL4K, Zane و Amara را ببینیم. و این شخصیت‌ها در حالی که میرقصن به دشمن‌های خود شلیکمی‌کنند:))

در ضمن ما می‌توانیم ببینیم که شخصیت Zane از بعضی از قابلیت‌های خود مانند سپر استفاده می‌کند تا بتواند راحت‌تر دشمن‌هایش را از پا دربیاورد، شخصیت Amara هم از قابلیت خود استفاده می‌کند تا با احضار کردن تعداد زیادی دست دشمن‌هایش را کتک بزند. این تریلر در حالی تمام می‌شود که چهار شخصیت ما در حال کشتن دشمن‌های خود هستند و در کنار آن‌ها جعبه‌های بیشتری باز می‌شود، این تریلر حس و حال خیلی عجیبی دارد انگار که سازندگان محترم قبل از ساخت این تریلر مواد مخدر مصرف کرده باشند:))

با شخصیت‌های جدیدی که به این بازی اضافه شده و همچنین اسلحه‌های متنوع و سیاره‌های مختلف برای گشت زدن، می‌توان بازی Borderlands ۳ بزرگ‌ترین بازی این فرانچایز دانست.

این بازی در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ بر روی Playstation 4, Xbox One, PC منتشر خواهد شد؛ همچنین بعد از مدتی روی پلتفرم Google Stadia نیز منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا طرفدار سری Borderlands هستید؟ آیا نسخه‌های قبلی را تجربهکرده‌اید؟ آیا این نسخه را پیشخرید خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/borderlands-3-trailer-so-happy-together/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)