تریلر بخش چند نفر بازی Gears 5 منتشر شد

بازی Gears 5 یکی دیگر از بازی‌هایی است که در انتظارش هستیم تا ببینیم که دقیقاً چه چیزی را قرار است استودیو Coalition به ما ارائه دهد. تریلر بخش چند نفر بازی Gears 5 این بازی منتشر شده است.

حال که کمتر از ۱ ماه به عرصه بازی که همه گیمر ها منتظر آمدن آن هستند باقی‌مانده است. استودیو سازنده یعنی Coalition مواد جدید را از بازی خود به نمایش می‌گذارد. این استودیو اطلاعات و خبرها و تریلرهای مختلفی را برای بازی Gears 5 در نظر گرفته است. به‌تازگی هم تریلر جدید از این بازی منتشرشده است که بیشتر قصد این را داشت که بخش چندنفره بازی را به نشان دهد و آن را به رخ بکشد. در این تریلر ۱۱ نقشه‌ی بخش چند نفر بازی Gears 5 به نمایش درامد است که هرکدام از آن‌ها ویژگی‌ها و موارد مخصوص به خود رادارند. این نقشه‌های در زمان عرضه بازی در اختیار طرفداران و گیمر های علاقه‌مند قرار می‌گیرد و می‌توانند آن را تجربه کنند.

از این ۱۱ نقشه ۷ نقشه از آن برای حالت Horde Mode و  Versus در نظر گرفته‌شده است و بقیه نقشه‌ها به حالت Escape Mode اختصاص دارد. نام نقشه‌های حالت‌های  Horde Mode و Versus عبارت‌اند از : Training Ground ، Iceborne ،  Asylum ، Vasgar  ، District ، Bunker ، Exhibit  است.  

در کل هرکدام از نقشه‌های این حالت‌های بازی حالت و سبک خاص خود رادارند و باید با استراتژی خاص خود در این نقشه‌ها پیروز شوید. در این نقشه‌ها تیم و حالت‌هایی که افراد بازی می‌کنند بسیار مهم است و تنوع بالایی به بخش چندنفره‌ی بازی می‌دهد.

اما در ۴ نقشه‌ی دیگر هم در حالت Escape Mode وجود دارد. نام‌های این ۴ نقشه عبارت‌اند از : The Hive ، The Gauntlet ، The Descent ، The Mines. در تریلر چیزهای زیادی از این نقشه نشان داده نشده است اما می‌شود مواردی را درباره‌ی این نقشه‌های بخش چند نفر بازی Gears 5 گفت که در زیر  می‌توانید آن را بخوانید:

همچنین این را باید بدانید که در آینده هم نقشه‌های مختلف دیگری به بازی اضافه می‌شوند که دارای محتوا برای این بازی هستند. همچنین در بخشی از این تریلر هم به مکانیزم ساخت نقشه توسط بازیکنان اشاره‌شده است که افراد می‌توانند در آن نقشه‌ی خود را بسازند. این مکانیزم جذابیت‌های خاص خود را دارد و محتوای خیلی بیشتر را به بازی اضافه می‌کند.

اما این تنها چیزی نبوده است که در این تریلر به نمایش درآمده. در این تریلر علاوه بر نمایش نقشه‌های بازی به موارد دیگر هم اشاره‌شده است. ما در این تریلر شاهد مبارزات سریع و حرفه‌ای بودیم که به نظر می‌آمد بسیار جذاب باشد. همچنین ما در این مبارزات روانی را در گیم پلی و مبارزات بازی به‌خوبی دیدم که به جذابیت‌ها این بازی اضافه می‌کند.

همچنین در این تریلر سلاح‌ها و کمی شیوه‌ی مبارزات بازی را دیدم و بسیار لذت بردیم. در این بازی سلاح‌های مختلفی باشخصیت‌های مختلفی وجود دارد که قطعاً مبارزات را جذاب‌تر خواهند کرد و بسیار باعث این می‌شوند که در هر محیط گیمر خود را به چالش بکشد و هر سلاحتی در هر نقشه به درد یک کار متفاوت می‌خورد.

البته گرافیک و طراحی محیط‌های بازی هم که نشان داده‌شده است به نظر می‌آید بسیار خوب و جذاب باشند. بازی گرافیک انیمیشنی و جالبی دارد که انگار شاد است که این مورد می‌تواند تأثیر خود را دربازی بگذارد. در کل موارد جالبی در این تریلر بخش چند نفر بازی Gears 5 نشان داده شده است.

 شما می‌توانید تریلر ۴ دقیقه‌ای بخش چند نفر بازی Gears 5 را از زیر مشاهده کنید:

 

 

بازی Gears 5 در نمره یاب وب‌سایت ما قرار دارد و می‌توانید ازآنجا پیگیر این بازی و نمراتش در داخل کشور باشید. همچنین می‌توانید اخبار این بازی را از تگ Gears 5 دنبال کنید.

بازی Gears 5 در تاریخ ۱۹ شهریورماه ۱۳۹۸ منتشر می‌شود و می‌توان منتظر ان بود. همچنین این بازی قرار است بر روی پلتفرم‌های ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

نظر خود را درباره ی بخش چند نفر بازی Gears 5 با ما درمیان بگذارید.

 

منبع
https://www.dualshockers.com/gears-5-trailer-launch-multiplayer-maps/
با توضیحات تریلر به زبان فارسی و ساده از طرف تیم npcbot.ir
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)