تریلر جدید احساسی Days Gone

PlayStation یک تریلر داستانی جدید از Days Gone منتشر کرده است که مانند بازی های روز دنیا قدرتمند کار شده است. تریلر،بازگشت مجدد دیکون سنت جان به کلیسا را نشان می دهدکه در آن با سارا ویتاکر ازدواج میکند.این فلشبک زمانی کوتاه می شود که یک باند دشمنان دیکون به کلیسا حمله و او را محاصره میکنند .شما می توانید تریلر زیر را تماشا کنید.

تریلر بین گذشته و حال، از دیکون در کلیسا باقی می ماند. دشمنان نیز در موتور سیکلت سوار می شوند،برای شکار دیکون. به نظر می رسد دیکون هیچ مشکلی در از بین بردن مردان در داخل و پاک کردن آنهایی که در خارج از کلیسا قرار دارند را نداشته باشد، تا جایی که استفاده از یک چکش نیز در تریلر وجود داشته است.

یک آهنگ هم در کل تریلر وجود دارد. این یک نسخه جدید از بیلی رافول با عنوان “Hell or High Water” است.Bend Studio چندین تصویر جدید از دیکون و سارا را در این تریلر به اشتراک گذاشت است.

اخیرا تعدادی تریلر جدید از این بازی به دست آمده است. مجموعه ای از فیلم ها به نمایش گذاشته شده است که جهان بازی و روزها را به نمایش می گذارد که نشان می دهد در این جهان پر از وقایع، پس از آخرالزمانی، چه بازیکنانی ایفای نقش خواهند کرد.

 

Days Gone به طور انحصاری برای PS4 در تاریخ ۲۶ آوریل عرضه خواهد شد.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/days-gone-wedding-trailer-ps4/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)