تریلر جدید با محوریت معرفی ایزابل نورا از بازی Desperados 3 منتشر شد

به‌تازگی تریلر جدید از بازی Desperados 3 منتشرشده است که نمایی از شخصیت ایزابل مورا را در بازی نشان می‌دهد. این تریلر بخش‌های جذابی از توانایی‌های این شخصیت را در بازی به نمایش می‌گذارد که به نظر می‌آید ما با المان‌های جذابی همراه هستیم و توانایی‌های این شخصیت یک تجربه جدیدی را می‌تواند رقم بزند.

محتویات تریلر بازی Desperados 3 :

در این تریلر توانایی شخصیت ایزابل مورا در کنترل ذهن دشمنان و وصل کردن ذهن آن‌ها به یکدیگر را به نمایش می‌گذارد. شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت از دشمنان به هر نحوی که می‌خواهید استفاده کنید و به هر صورتی که می‌دانید از آن‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید با این قابلیت شخصیت بازی Desperados 3 کاری کنید که دشمنان خودشان به هم حمله کنند و هم دیگر را از پا دربیاورند و همدیگر را به‌نوعی نابود کنند. همچنین می‌توانید با وصل کردن ذهن آن‌ها به یکدیگر با کشتن یکی از آن‌ها دیگری را هم از پا دربیاورید و نابود کنید و حساب تک‌تک دشمان را در طول بازی برسید. البته باید بدانید که استفاده از این قابلیت نامحدود نیست و برای استفاده از این قابلیت از خون ایزابل مورا استفاده می‌شود. بنابراین باید در استفاده از این قابلیت دقت کنید. همچنین در بازی این توانایی وجود دارد که به‌صورت گروهی حمله کنید و گروه خود به مبارزه بروید و دشمنان را از پا دربیاورید.

بازی Desperados 3 در ساخت و توسعه توسط Mimimi Productions است و قرار است تا توسط THQ Nordic منتشر شود. این تریلر از بازی هم بر روی قابلیت‌های شخصیت ایزابل مورا در بازی تأکید داشته است و بخش‌های جذابی را به نمایش گذاشته است. همچنین سازنده‌ی این بازی تجربه‌های خوبی در ساخت بازی‌های دیگر داشته است و با استفاده از آن‌ها تجربه‌ها این بازی را توسعه داده است که امیدواریم بازی خوبی و مورد انتظاری از آب دربیاید.

همچنین بازی Desperados 3 در نمایشگاه E3 2019 به نمایش درآمده بود. که شما می‌توانید جزیات کامل این نمایشگاه را از این لینک به دست بیاورید.

بازی Desperados 3 بر روی پلی‌استیشن ۴ , ایکس باکس وان  , PC قرار است منتشر شود اما تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد.

در آخر تریلر منتشرشده از بازی Desperados 3 ببینیم:

 

 

 

منبع
https://gamingbolt.com/desperados-3-trailer-showcases-isabelle-moreau-and-her-deadly-powers/
[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)