تریلر جدید بازی FIFA 20 قابلیت‌های جدید این بازی را نشان می‌دهد

با منتشر شدن تریلری جدید از بازی Fifa 20، می‌توان تغییرات از قبیل: فینیشر های بهتر، موقعیت‌های تک‌به‌تک بهبودیافته و خیلی چیزهای دیگر را مشاهده کرد.

از بزرگ‌ترین تغییرات بازی FIFA 20 می‌توان به اضافه شدن مود Volta (همان فوتبال خیابانی قدیمی) اشاره کرد، هرچند که برخی از طرفداران از تغییراتی که در سال گذشته به بازی اضافه‌شده بود خیلی راضی نبودند، پس EA اعلام کرد که در نسخه‌ی امسال تغییراتی ایجاد خواهد شد که طرفداران را راضی خواهد کرد؛ این تریلر جدید همه‌ی تغییرات را نشان نمی‌دهد، ولی نشان می‌دهد که تیم سازنده‌ی این بازی سعی کرده‌اند که بازی را لذت‌بخش تر از قبل کنند.

 

دانلود تریلر فیفا ۲۰ از آپارات 

اولین تغییر بزرگ ضربه‌های ایستگاهی می‌باشند، از این به بعد می‌توانید با آنالوگ سمت راست مسیر توپ را مشخص کنید، این تغییرات باعث می‌شود که بازیکن کنترل بیشتری رو ضربه‌های ایستگاهی داشته، و اگر گل به ثمر برسد حس خیلی خوبی برای بازیکن ایجاد می‌کند.

EA همچنین سعی کرده است که تعداد دفعاتی که ممکن است موقعیت‌های تک‌به‌تک به وجود بیاید را افزایش دهد؛ چه در حمله، چه در دفاع، در این نوع موقعیت‌ها شما کنترل و گزینه‌های بیشتری برای نزدیک شدن به حریف خود دارید، در این تریلر دریبل dragback نیز خیلی به نمایش گذاشته شده است؛ در بیشتر بازی‌های FIFA زمین بازی همیشه خیلی خشک بوده و حس خیلی جالبی به بازیکن نمی‌داد، اضافه شدن قابلیت‌های پویا برای دفاع یک امتیاز مثبت برای این بازی می‌باشد.

 

البته باوجود همه‌ی این قابلیت‌های جدید تعدادی مشکلات نیز وجود دارد که هنوز به آن‌ها رسیدگی نشده است، که از بزرگ‌ترین آن‌ها می‌توان به نبود قابلیت تعامل بین بازیکن‌ها اشاره کرد، در بیشتر اوقات بازیکن خط حمله‌ی شما توسط یک بازیکن کم سرعت با هوش مصنوعی مهار می‌شود و باعث می‌شود که حمله‌ی شما بی ثمر باشد.

البته باید منتظر جزئیات بیشتر در هفته‌ی آتی بوده و ما امیدوار هستیم که این قابلیت‌های جدید به خوبی برای ما واضح شوند.

بازی Fifa 20 در تاریخ ۵ مهر ۱۳۹۸ بر روی پلتفرم‌های PC, Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد، البته نسخه‌ی  Legacy Edition بازی Fifa 20 در همان روز برای کنسول Nintendo Switch منتشر خواهد شد.

نظر شما درباره‌ی این بازی چیست؟ آیا از طرفدارهای سری فیفا هستید؟ آیا این بازی را خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما از طریق کامنت ها در میان بگذارید.

 

منبع

https://www.dualshockers.com/fifa-20-gameplay-trailer/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)