تریلر جدید از داستان بازی Devil May Cry 5 منتشر شد

در تریلری جدید از کپکام شاهد اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ سری و رویدادهایی که منجر به اتفاقات آینده شده است،هستیم.داستان Devil May Cry 5 برایتان نامفهوم است؟کاملا مطمئن نیستید که نرو و یا دانته چگونه به این نقطه رسیده اند؟ 

Capcom یک تریلر اختصاصی “The Story So Far” را منتشر کرده است که داستان سریال را برای طرفداران خلاصه می کند.خوشبختانه Devil May Cry 2 نیز حضور مختصری دارد.در Devil May Cry 5 سال ها پس از بازی چهارم،Nero را در حال قدم زدن و تلاش برای نجات شهر قرمز می بیند.ورجیل بازوی شیطانی نیرو را قطع می‌کند و او از بازوی مکانیکی که Devil Breaker نام دارد استفاده می کند.به‌خاطر قطع شدن دست نیرو در طول داستان، نیکو از یک بازوی مکانیکی برای نیرو استفاده می‌کند. بازیکن از ابتدا تا انتهای بازی با بازوهای مکانیکی مختلفی روبه‌رو می‌شود.در مجموع هشت دویل بریکر برای نیرو در نظر گرفته شده است که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به‌خودشان را دارند.

Devil May Cry 5

مطمئنا بازی Devil May Cry،بدون دانته بازی نخواهد بود.او با مهارت های خاص خودش و چندین مورد جدید (مانند استفاده از یک موتور سیکلت به عنوان launcher و تقسیم آن به شمشیر های دوگانه) به کار خود ادامه می دهد. شخصیت اسرار آمیز V نیز دارای سبک بازی خود است که از تیم خود در مبارزات استفاده می کند.اینکه چگونه او با این دستان مچ می شود باید منتظر ماند و دید.

Devil May Cry 5 در تاریخ ۸ مارس برای Xbox One، PS4 و PC منتشر می شود. در اینجا تریلر بررسی کلی داستان Devil May Cry را میتوانید مشاهد کنید.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/devil-may-cry-5-trailer-recaps-the-story-so-far

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)