تریلر زمان عرضه بازی Control منتشر شدکه نشان از جذابیت های بازی می دهد

یکی از بازی‌های مورد انتظار بازی Control است که خیلی از افراد بعد از دیدن ویدیوها و عکس‌هایی که از این بازی منتشرشده بود خیلی علاقه‌مندتر به این بازی شدند و این عکس‌ها و تریلرها دقیقاً نوید یک بازی جذاب و فوق‌العاده را می‌دهد.

استودیو بازی‌سازی رمدی انترتینمنت یعنی سازنده بازی Control تریلرهای مختلف را از این بازی منتشر کرده است که توجه خیلی از هواداران این بازی را به خود جلب کرده بود و دقیقاً نشان از قدرت این استودیو در ساخت این بازی و بخش‌های فوق‌العاده بازی Control می‌داد.

تقریباً یک هفته‌ی دیگر تا انتشار بازی Control مانده است و خیلی از افراد مشتاق هستند تا بتوانند این بازی را تجربه کنند. دقیقاً در همین زمان تریلر زمان عرضه بازی منتشرشده است که خیلی بیشتر بخش‌های این بازی را به رخ می‌کشد و خیلی افراد را به این بازی علاقه‌مندتر می‌کند.

کمتر از یک هفته به زمان عرضه بازی Control مانده است و خیلی از افراد  و گیمر ها برای تجربه‌ی بازی Control لحظه‌ها رادارند می‌شمارند تا بتوانند این بازی فوق‌العاده را تجربه کنند.

استودیو بازی‌سازی انترتینمنت با تریلرهایی که منتشر کرده است نشان داده است که چه بازی فوق‌العاده را ساخته است و چه بازی قرار است از این استودیو عرضه شود. بازی Control با محیط‌های فوق‌العاده و جلوه‌های خاصی که بر روی همین محیط‌ها و موجودات و بخش‌های دیگر قرار دارد بسیار فوق‌العاده‌تر می‌شود و بسیار افراد مشتاق‌تر می‌شوند که این بازی را تجربه کنند. این عنوان با بخش‌های مختلف و فضایی که دارد توانسته است چنان طرفداران را مشتاق کند که دیگر هیچ‌کس صبر این را ندارد که این بازی منتشر شود و بتواند این بازی را بازی کند.

در همین روزها که خیلی از افراد بسیار مشتاق هستند تا این بازی را تجربه کنند استودیو انترتینمنت تریلر از بازی منتشر کرده است که بخش‌هایی از محیط و جهان و جلوه‌های خاص بازی را نشان می‌دهد که خیلی بیشتر از قبل صبر طرفداران را لب ریزتر می‌کند.

اما چه چیزهایی در تریلر بازی Control بوده است؟

استودیو سازنده در این تریلر بخش‌هایی را به نمایش گذاشته است که شخصیت اصلی بازی یعنی جسی فادن و قدرت‌های فوق‌العاده آن را نشان می‌دهد. در این تریلر نشان داده‌شده است که جسی فادن به قدرت‌های فوق‌العاده‌تری دست‌یافته است و قدرت‌هایی را الآن دارد که تابه‌حال کسی را مثل او ندیده‌ایم. همچنین در این تریلر موجود فوق‌العاده عجیبی در جهان فوق‌العاده بازی نشان داده است که صبر هرکسی را برای اینکه از این بازی سر دربیاورد کمتر می‌کند.

شما می‌توانید اطلاعات مختلفی را از این بازی از  اینجا دنبال کنید و خیلی بیشتر با این بازی فوق‌العاده و عجیب و هیجان‌انگیز آشنا شوید.

بازی فوق‌العاده Control طبق چیزی که دوباره هم در این ویدیو به آن اشاره‌شده است و انگار قصد تأخیر خوردن ندارد قرار است در تاریخ ۵ شهریورماه سال ۹۸ منتشر شود و در دسترس طرفداران بسیار علاقه‌مند این بازی قرار بگرید. بازی Control بر روی رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار است منتشر شود.

ما تریلر این بازی را در این صفحه برای شما گذاشتیم که می‌توانید این تریلر را ببینید و هرچه بیشتر به بازی Control علاقه پیدا کنید.

تریلر بازی Control :

 

 

خیلی خوش‌حال می‌شویم که نظر خود را با ما درباره این بازی به اشتراک بگذارید. همچنین به‌احتمال بسیار زیاد این بازی توسط وب‌سایت نقد و برسی NPCBOT نقد و برسی شود. پس به اما در چند روز آینده همراه باشید تا خبرهای جذاب‌تری از این را به دست بیاورید.

 

منبع
https://www.dualshockers.com/control-launch-trailer/
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)