تریلر سینماتیک فصل هشتم فورتنایت.

فصل ۸ بازی fortnite امروز در حال اجرا است و به این عنوان یک تریلر سینمایی جدید از ان به نمایش گذاشته شده است.تریلر سینماتیک فصل هشتم فورتنایت شامل دزدان دریایی، آتشفشانی ها و گنج است. این ممکن است برای کسانی که از موضوعات فصل خارج هستند کمی پیچیده باشد.

در این تریلر ما شاهد دزد دریایی و خدمه ان هستیم که نقطه X روی نقشه را نشان می دهد،سپس زندانی قلعه پادشاه یخ را مشاهده میکنیم که یارانش را به همان نقطه فرا می خواندو در نهایت یاران اتشفشانی را میبینیم که زودتر از بقیه به نقطه گنج می رسند و در این نقطه همگی با هم روبرو می شوند. Battle Pass جدید نیز برای ۹۵۰ V-Bucks در دسترس است. که شامل ۱۰۰ پاداش cosmetic جدید برای بدست اوردن دو لباس پیشرفته outfits – Blackheart و Hybrid – available بلافاصله بعد از خرید پس در دسترس است. با گذراندن چالش ها علاوه بر کامل کردن این لباس ها میتوانید پوسته های جدیدتر را نیز بدست اورید(مانند لباس موزی)

همچنین در تریلر Battle Pass  برخی از مناطق جدید در نقشه fortnite-battle-royale مانند Sunny Steps را نشان می دهد. ما در این تریلر شاهد حضور emotes های جدید، رقص ها و حیوانات خانگی جدید و همچنین توپ هایی هستیم که می توانند بازیکنان را شلیک کنند(و ساختمان ها را از بین ببرند) و خیلی نکات بیشتر که همه را می توانید در ویدئو های زیر چک کنید. فقط انتظار هواپیماها را نداشته باشید.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/fortnite-season-8-cinematic-trailer-includes-pirates-volcanoes-and-treasure

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)