سورپرایز کپکام: HUNK و Tofu در دموی بازی Resident Evil 2 remake

بعد از نمایش Capcom از Resident Evil 2 در طی E3 2018، ناشر و توسعه دهنده رسما اعلام کرد که برخی از شخصیت های مهم بازی اصلی مانند HUNK و Tofu  برای انتشار آینده تایید شده است. در حال حاضر، این شرکت تصمیم گرفته که طرفداران یک نگاه اجمالی در نسخه دمو داشته باشند تا با پیشرفت های به روز شده ان در ژانر  ترس و بقا بیشتر اشنا شوند.

به این منظور یک تریلر سینماتیک تازه از دو شخصیتبرجسته Hunk و Tofu در انتهای نسخه دمو این بازی که امروز منتشر شده است و بصورت رایگان در دسترس میباشد قرار داده است.

آخرین تریلر منتشر شده برای بازسازی رزیدنت ایول ۲ بر روی داستان مختلف از داستان اصلی کارکترها مانند Leon S. Kennedy و Claire Redfield و همچنین Ada Wong و Sherry Birkin بیشتر تمرکز دارد. کسانی که نسخه دمو را تا انتها بازی میکنند، قادر خواهند بود تا تیزر کوتاهی از هر دو شخصیت HUNK عامل عملیاتی Umbrella و موجود انسان نمای شناخته شده به نام Tofu را  دریافت کنند.

 

در Resident Evil 2 اورجینال،بازیکنان قادر به باز کردن حالت های خاص به نام Fourth Survivor و Tofu Survivor با تکمیل بازی تحت شرایط خاص بودند،که بازی روی HUNK و Tofu تمرکز داشت. هنوز مشخص نیست که باید شرایط مشابه درنسخه ریمک به منظور باز کردن این حالت ها نیاز باشد یا خیر، اما خوشبختانه، طرفداران میتوانند امروز  نسخه ی دمو “One Shot” را بازی کنند.

Capcom انتشار نسخه ی نمایشی “One Shot”، را برای طرفداران اماده کرده است.بازی به عنوان لئون و تنها به مدت ۳۰ دقیقه در مجموع میباشد .با این حال وقتی یک بار دمو را تا انتها میروید تایم شما محاسبه میشود ب عنوان مثال اگر تایمتان ۲۰ دقیقه شده باشد هنوز میتوانید برای ۱۰ دقیقه دیگر دمو را بازی کنید.

 

https://gamerant.com/resident-evil-2-hunk-tofu-trailer/

gamerant.com

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)