تریلر طولانی از گیم پلی بازی Dying Light 2 منتشر شد

بازی Dying Light 2 یکی دیگر از بازی‌های مورد انتظاری است که قرار است منتشر شود و خیلی‌ها در انتظار منتشر شدن این بازی هستند. امروز تریلری طولانی از گیم پلی بازیDying Light 2 به نمایش درامد که موارد مختلفی از این بازی را به ما نشان داد.

طبق جدیدترین اخبار منتشرشده استودیو Techland همان‌طوری که قبلاً گفته بود تریلری طولانی را از این بازی به نمایش گذاشت. این تریلر طولانی گیم پلی بازی را به نمایش می‌گذارد و موارد جذابی از این بازی را به ما نشان می‌دهد.

بازی Dying Light 2 داستان شخصیتی به نام آیدن را روایت می‌کند که  داستان و ماجراهای جذابی را دارد و اتفاق‌های خاصی برای او می‌افتد.

تصمیمات شما تأثیر زیادی در داستان و کارهای ایدن دارد و باعث به وجود آدم اتفاق‌های زیادی برای او می‌شود. که بخشی از این تریلر هم بر همین موضوع تأکید دارد.

در این ویدیو به‌خوبی نشان داده می‌شود که تصمیم‌های شما تأثیرات زیادی در بازی دارد و می‌تواند مسیر و داستان و اتفاق‌های شخصیت اصلی را به‌صورت کلی عوض کند. تأثیر تصمیم‌های شما آن‌قدر در بازی مهم است که در تریلر منتشرشده به‌خوبی این موضوع معلوم است و به نظرمی رسد با اثری روبه‌رو هستیم که قرار است به‌خوبی با آن درگیر شویم.

در تریلر منتشرشده مواردی دیگری هم مشاهده می‌شود که می‌تواند برای گیمر های علاقه‌مند این بازی بسیار جذاب باشد.در این تریلر به حالت‌های مختلفی در این بازی اشاره‌شده است که می‌توان این حالت‌های جدید را مشاهده کرد. همچنین سلاح‌های مختلفی به همراه حرکات مختلفی در بازی بمایش درآمده است که به‌خودی‌خود می‌تواند موارد جذابی برای بازی Dying Light 2 باشد.

دیدن تریلر گیم پلی این بازی از زیر:

 

 

شما می‌توانید اخبار و اطلاعات پیرامون این بازی را از هشتگ Dying Light 2 دنبال کنید.

بازی Dying Light 2 در بهار سال ۲۰۲۰ منتشر می‌شود و جلوه‌های خاصی از قدرت این استودیو را به نمایش می‌گذارد. این بازی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ، ایکس باکس،رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

 

منبع
https://gamingbolt.com/dying-light-2-gameplay-demo-showcases-choices-new-weapons-and-more
[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)