تماشا کنید: God of War 3 با کیفیت ۴k در راه pc !

این روزها نسخه های remasters روی بورس هستند، طرفداران نسخه های به روز شده بازی های مورد علاقه قدیمی خود را که با عناوین  مدرن روز ارائه می شود بازی میکنند.

با این حال، در این پروژه ها هیچ تضمینی توسط توسعه دهندگان تولید کننده وجود ندارد که هر یک از بازی ها مورد علاقه بازسازی شود. خوشبختانه، شبیه ساز ها نه تنها به بازیابی دقیق بازی ها کمک میکنند بلکه به بهبود کارایی آنها در وضوح تصویر، صدا گذاری و انجام گیم پلی درست آن دست یافته اند. آخرین عنوان تکمیل شده توسط شبیه ساز ها برای دریافت  تصاویر ۴K با فریم مناسب در PC یکی از بازی های پرطرفدار PS3 است با عنوان God of War 3.

بازی های God of War همیشه برای تصاویر و گرافیک زیبای خود ستایش شده اند اما اصلا انکار نمی کنیم که یک بازی مانند God of War 3 که در سال ۲۰۱۰ منتشر شده است نمی تواند با تصاویر و گرافیک خدای جنگ سال ۲۰۱۸ مقایسه شود. با این حال، این تقلید  کیفیت ۴K از God of War 3 واقعا شبیه به تکنیک های خیره کننده ای است که در نسخه انحصاری ان وجود دارد و نشان می دهد که این بازی بی نظیر در طول سخت ترین صحنه های مبارزه ای که در آن عمل می کند،تقریبا به خوبی در این فرمت اجرا می شود. 

RPCS3 یک تیم شبیه ساز منبع باز PS3 است که برای تولید نسخه های بهبود یافته بازی های انحصاری برای PC مانند Persona 5، Uncharted، Infamous، و در حال حاضر God of War 3 شناخته شده است.این پروژه به عنوان “قابل پخش” توسط شبیه ساز(emulator) لیست شده است، تیم توسعه در این باره می گوید که به لطف توسعه Nekotekina برای God of War 3 (و بسیاری از بازی های دیگر) شاهد بهبود چشمگیر عملکرد در بازی ها بودیم.

فرض بر این است که God of War 3 در نهایت به طور کامل در کیفیت ۴K قابل پخش باشد،شاید این تنها چیزی باشد که نیاز طرفداران سری God of War پس از سال گذشته را تامین کند، که متاسفانه هیچ محتوایی از بازی بعد از انتهای ان وجود ندارد. در حالی که سونی و استودیو سانتا مونیکا تصمیم به ادامه بازی یا ساخت DLC برای بازی را ندارند شبیه سازی God of War 3 میتواند به عنوان جایگزین هنوز هم  یک تجربه ارزشمند، به خصوص در کیفیت با شکوه ۴K باشد.

در حال حاضر کیفیت ۴K به نظر می رسد که به آرامی به استاندارد بازی های سال ۲۰۱۹ تبدیل می شود، احتمالا نسل بعدی کنسول ها به طور کامل شاهد تکنولوژی جدیدی باشد. در واقع، با توجه به شایعات اخیر، شاید دوباره طراحی بازی های سوئیچ نینتندو را سازگار با استاندارد ۴K در اوایل سال جاری ببینید.

gamerant.com

https://gamerant.com/god-of-war-3-pc/

[collapse]

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)