توسعه دهندگان Death Stranding وعده دادند “سورپرایز” میشوید.

با اطلاعات جدید بازی به زودی”سورپرایز” میشوید.

این جملات در توئتر Aki Saito تنها خبر خوشحال کننده برای علاقمندان به بازی مرموز و زیبای Death Stranding است که تشنه اطلاعات بیشتر از ان هستند.

“ما در رابطه با Death Stranding چیزی نمی دانیم” -این اولین بار نیست که این کلمات را در مورد این بازی میشنویم  و قطعا آخرین آن هم نیست. بنابراین هر اطلاعات کوچکی از بازی که اتفاق می افتد، به نظر  مثل یک معدن طلا است. ظاهرا، ممکن است  به زودی یک سری اطلاعات دیگر، از Aki Saito، رئیس بازاریابی و ارتباطات در تولیدات Kojima دریافت کنیم.  

Saito اخیرا به توییتری که برای تشکر از طرفداران برای حمایت از آنها و تعدادی از پیروان او جمع شده است، گفت که به زودی  “اطلاعات ویژه ای برای تویئتر”به اشتراک خواهد گذاشت.در مورد چیزی که او در طول توسعه این بازی ان را سورپرایزخوانده است،بله، ما در حال حاضر در نقطه ای هستیم که در مورد کمی اطلاعات کوچک که ممکن است در نهایت هیچ چیزی از ان به دست نیاوریم، هیجان زده میشویم. اما همه با روش های کاری و مخفیکاری های کشنده Hideo Kojima اشنا هستیم .

در میان بسیاری از چیزهایی که ما در مورد Death Strunning نمی دانیم، یکی از انها نیز تاریخ انتشار آن است، هرچند که از بازیگران اصلی مانند Norman Reedus، یا مدیر Hideo Kojima،  و یا حتی سونی، نکات متناقضی که ممکن است بازی در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شود بیان شده ولی با این حال چیز رسمی تاکنون اعلام نشده است.

gamingbolt.com

https://gamingbolt.com/death-stranding-dev-promises-surprising-new-info-soon

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)