احتمال ساخت نسخه های جدیدتر Tomb Raider در اینده.

به گفته یکی از توسعه دهندگان از Eidos Montreal،احتمالا ماجراهای لارا کرافت ادامه پیدا می کند.سومین بخش از بازسازی Tomb Raider در سال گذشته با عنوان Shadow of the Tomb Raider منتشر شد.در حالی که شاید آن را می توان (نظر شخصی) ضعیف‌ترین نمایش این سه‌گانه در نظر گرفت،ولی هنوز لحظات خوش زیادی داشت و ما را برای آینده لارا کرافت هیجان‌زده کرده است.

در حال حاضر، پس از انتشار DLC نهایی بازی، یکی از تولیدکنندگان Shadow of the Tomb Raider کمی درباره این آینده صحبت کرد و گفت که انتظار دارد ماجراهای لارا کرافت ادامه یابد.از سوی USGamer در گفتگو با تهیه کننده ی Eidos Montreal ،درباره پتانسیل بخش های جدید در این مجموعه جنجالی سوالاتی شد و در پاسخ او که نمیتوانست در این مورد زیاد صحبت کنید گفت که در مورد آینده آن خوشبین است.

داهان گفت: خیلی متعجب می‌شدم اگر قسمت‌های بعدی نسخه‌ی اول بازی منتشر نمی‌شد! درحال حاضر نمی‌توانیم چیزی از آینده‌ی مجموعه بگوییم اما تنها می‌توانم بگویم که عدم انتشار موارد جدید از بازی طی این سال‌هایی که گذشت، مایه‌ی تعجب و شگفتی ما بود!

البته، فقط به این خاطر که Dahan می‌گوید این به این معنا نیست که اینطور خواهد بود.در پایان، Square Enix،ناشر فعلی مجموعه Tomb Raider، آخرین نفری خواهد بود که در مورد امتیازات خوب بدست آمده از این بازی و اینکه همچنان این روند را ادامه خواهد داد یا نه،نظر می دهد.با توجه به موفقیت این بازی‌ها و کسب نمرات خوب آن و استقبال و فروش خوب این مجموعه،واقعا نباید شوکه شویم که لارا کرافت با ماجراهایش بازگردد.

dualshockers.com

https://www.dualshockers.com/tomb-raider-franchise-continuing/

[collapse]

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)