تیم RunAway باید فرار کنند: خبر خراب شدن جام لیگ کُره ای Overwatch

بزرگترین کابوس این تیم به حقیقت پیوست. چقدر بد که اونا به موفقیت رسیدن و خراب شد.

در سال ۱۹۰۵ یکی از اعضای سناتور های اوتاوا سعی کردن که Stanley Cup خودشونو با دراپ کیک (لگد جفت پا) پرت کنن توی کانال آب رادو. کار نکرد ولی خوشبختانه کانال آب رادو یخ زده بود پس اونا تونستن که روز بعدش برن و برش دارن. در سال ۱۹۶۲، گروه The Leafs جامشون رو پرت کردن تو آتیش و در سال
۱۹۸۷ هم توی یه استریپ کلاب به فروش گذاشته شد. Mark Messier به یک مغازه ی تعمیر فلزات رفت، لهش کرد و فرستاد واسه Hall of Fame. این جام، جام خیلی سفت و سختیه، در معنای دیگر– برعکس جام شرکت کنندگان Overwatch، همونطور که قهرمان کره جنوبی گروه RunAway در آخر این هفته فهمید. در ضمن نه، اون جام نباید اون شکلی باشه.

 

مسابقات Overwatch در سال ۲۰۱۷ برای آمریکای شمالی و اروپا عرضه شد به عنوان لیگ فعالیت برای لیگ Overwatch، سپس این مسابقه در طول سال ها گسترده تر شد و به آمریکای جنوبی، استرالیا، چین، کُره و اقیانوسیه رسید. در هفته ی گذشته، تیم RunAway به تیم Element Mystic برای گرفتن جام مسابقات کُره ای غلبه کردند. زمانی که مسابقات تموم شد، اونا وسط استیج گرد هم اومدن تا جشن بگیرن با بالا گرفتن جامشون به نشانه ی افتخار.

 

ولی وقتی که داشتن جشن میگرفتن، همونطور که دیدید، توی دستشون شکست: بالای دسته ی سمت راست رو از جام جدا شد در حالیکه دسته ی سمت چپ کامل کنده شد. متأسفانه، پلیرها داشتن پایینش رو نگه میداشتن تا زمین نیفته، ولی واقعاً دیدن این صحنه خیلی ناجور بود. یکی از پلیر ها سعی کرد تا دوباره دسته رو بچسبونه به جام. (با ترس یک بچه که جام بولینگ باباش رو شیکونده) ولی این قضیه مطمئناً به چسب دوقلو نیاز داره.

همونطور که شبکه ی Fox News Asia گفت، این دومین سالیه که تیم RunAway برنده ی مسابقات شدن. که این برد رو حتی قابل تحسین تر کرده، اونا این برد رو با یه سری تیم کاملاً متفاوت از پارسال رو بدست آوردن: به دنبال این پیروزی این تیم در فصل دوم مسابقات کُره، تمام اعضای RunAway قراردادی امضاء کردند تا به تیم Vancouver Titans ملحق شن.

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)