جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان | سری ماریو قدرت خود را دوباره نشان داد

به‌تازگی جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان در هفته ۲ شهریور ما را با آمارهای خود شگفت‌زده کرد. در ادامه به پرفروش‌ترین‌های انگلستان و موارد جذاب پیرامون این بازی‌ها می‌پردازیم.

در این هفته پرفروش‌ترین‌های انگلستان دوباره نشان از قدرت نینتندو و سری فوق‌العاده سوپر ماریو می‌دهد. این هفته بازی Mario Kart 8 Deluxe توانسته است از رتبه‌ی سه به رتبه‌ی اول این جدول ارتقا یابد و جایگاه سطح اول را از بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بگیرد. این بازی به رتبه‌ی سوم رفته و از مقام اول برکنار شده است و دوباره جایگاه خود را به بازی Mario Kart 8 Deluxe داده است. همچنین بازی Super Mario Maker 2 همچنان در جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌های انگلستان قرار دارد و قدرت بازی‌های ماریو را نشان می‌دهد.

اما موارد جذاب‌ترین هم در این جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان دیده می‌شود. اول‌ازهمه بازی Mortal Kombat 11 در رتبه‌ی چهارم این جدول دیده می‌شود و توانسته است خود را از جایگاه ۴۰ به ۴ ارتقا دهد که این‌یک مورد فوق‌العاده برای این بازی به‌حساب می‌آید. از مواردی که می‌تواند باعث این شود که این بازی از رتبه‌ی ۴۰ به ۴ برسد شخصیت‌های جدید این بازی باشد.

همچنین دوباره حکم‌فرمایی بازی‌های نینتندو و ماریو را شاهد هستیم که بازی Super Mario Odyssey در رتبه‌ی ۵ قرار دارد. این بازی از رتبه‌ی ۱۴ به رتبه‌ی ۵ رسید است. انگار که این هفته،هفته‌ی ماریو است و ۳ عنوان از این سری در این جدول حکم‌فرمایی می‌کنند.این بازی دوباره به این جمع پرفروش‌ها برگشته است و به رتبه‌ی خوبی هم رسیده است .

مورد بعدی شاهدبازی هستیم که همچنان در این جدول باقی‌مانده و دارد فروش فوق‌العاده را تجربه می‌کند. رتبه‌ی ششم این هفته بازی Minecraft  قرار دارد و این بازی از رتبه‌ی ۷ به ۶ رسیده است. بازی‌ای که هیچ‌کس حتی فکرش هم نمی‌کرد که بتواند فروش زیادی داشته باشد مدت‌هاست که در این جدول قرار دارد و حکم‌فرمایی می‌کند.

در رتبه‌ی ۷ هم شاهدبازی GTA V هستیم که یکی از بهترین عناوین راکستار است و همچنان بااینکه مدت‌زمانی زیادی از انتشار این بازی می‌گذرد در جدول پرفروش‌ترین‌ها قرارداد. بازی GTA V از رتبه‌ی ۴ به ۷ رسیده است. اما همچنان بااینکه تجربه‌ی بدی داشته است همچنان در پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد. این نشان از قدرت راکستار در خلق بازی است و اینکه این بازی به چه میزان محبوب است. یکی از دلایلی که این بازی در این رتبه  قرار دارد بخش آنلاین آن است.

اما درست پشت این عنوان قوی راکستار عنوان دیگر این شرکت دیده می‌شود و دوباره قدرت‌نمایی می‌کند. بازی Red Dead Redemption 2 در رتبه‌ی ۸ قرارداد. این بازی از رتبه‌ی ۶ به ۸ رسید است. ولی جالب اینجاست که این بازی دیرتر از جی تی ای وی منتشرشده است. اما از این بازی عقب‌تر است. دلیل این هم ان است که این بازی فروش‌های فوق‌العاده را تا به الآن داشته است و برای همین دیگر فروشش کم شده است.

در رتبه‌ی ۹ این جدول هم‌بازی The Division 2 قرار دارد که از رتبه‌ی ۱۴ به ۹ رسیده است و دوباره توانست است به جمع ۱۰ بازی پرفروش برسد. در رتبه‌ی ۱۰ هم‌بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution قرار دارد که هفته‌ی اول از انتشار آن می‌گذرد و در هفته‌ی اول در رتبه‌ی ۱۰ قرار دارد.

در رتبه‌ی ۱۱ هم‌بازی MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION قرار دارد که از رتبه‌ی ۱۰ به ۱۱ رسیده است. این دوباره نشان از قدرت این بازی می‌دهد که چقدر بااینکه ساده است محبوب و موردتوجه قرارگرفته است.

اما دوباره در رتبه‌ی ۱۲ هم شاهد عنوان دیگری از نینتندو هستیم. رتبه‌ی ۱۲ بازی NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXE قرار دارد که یک بازی کامل از نینتندو بوده است. واقعاً جالب است که بااینکه بازی‌های نینتندو فقط بر روی این کنسول عرضه می‌شوند(در این جدول) اما در لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند.

در رتبه‌ی ۱۳ هم‌بازی SUPER SMASH BROS. ULTIMATE قرار دارد که از ۹ به ۱۳ رسیده است. بااینکه ۴ رتبه  بالا رفته است و افت داشته است اما همچنان هم در جایگاه خوبی از بازی‌های نینتندو قرار دارد.

در رتبه‌ی ۱۴ بازی CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY قرار دارد که یک عنوان جذاب از این کاراکتر دوست داشتی است. این بازی از ۸ به ۱۴ رسیده است و اوقات بدی دارد.

اما درنهایت در رتبه‌ی ۱۵ یک بازی ماشین‌سواری مسابقه‌ای قرار دارد. رتبه‌ی ۱۵ بازی F1 2019 قرار دارد که از ۵ به ۱۵ رسیده است و افت خیلی بدی داشته است.

 

در ادامه لیست کامل پرفروش‌ترین‌های انگلستان را می بینید :

 

رتبه قبلی رتبه فعلی نام بازی درجه سنی  کمپانی
۳ ۱ MARIO KART 8 DELUXE PEGI 3+ NINTENDO
۲ ۲ SUPER MARIO MAKER 2 PEGI 3+ NINTENDO
۱ ۳ CRASH TEAM RACING NITRO-FUELED PEGI 3+ ACTIVISION
۴۰ ۴ MORTAL KOMBAT 11 PEGI 18+ WARNER BROS. INTERACTIVE
۱۴ ۵ SUPER MARIO ODYSSEY PEGI 7+ NINTENDO
۷ ۶ MINECRAFT PEGI 7+ NINTENDO
۴ ۷ GRAND THEFT AUTO V PEGI 18+ ROCKSTAR
۶ ۸ RED DEAD REDEMPTION 2 PEGI 18+ ROCKSTAR
۱۳ ۹ TOM CLANCY’S THE DIVISION 2 PEGI 18+ UBISOFT
۱۰ YU-GI-OH! LEGACY OF THE DUELIST: LINK EVOLUTION PEGI 7+ KONAMI
۱۰ ۱۱ MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION PEGI 7+ SONY COMPUTER ENT.
۱۸ ۱۲ NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXE PEGI 3+ NINTENDO
۹ ۱۳ SUPER SMASH BROS. ULTIMATE PEGI 12+ NINTENDO
۸ ۱۴ CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY PEGI 7+ ACTIVISION
۵ ۱۵ F1 2019 PEGI 3+ CODEMASTERS
۳۴ ۱۶ SUPER MARIO PARTY PEGI 3+ NINTENDO
۲۲ ۱۷ THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILD PEGI 12+ NINTENDO
۱۲ ۱۸ FORZA HORIZON 4 PEGI 3+ MICROSOFT
۱۱ ۱۹ CALL OF DUTY: BLACK OPS 4 PEGI 18+ ACTIVISION
۳۰ ۲۰ FIFA 19 PEGI 3+ EA SPORTS
۱۵ ۲۱ SEA OF THIEVES PEGI 12+ MICROSOFT
۱۷ ۲۲ LEGO MARVEL SUPER HEROES 2 PEGI 7+ WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۵ ۲۳ KINGDOM HEARTS III PEGI 12+ SQUARE ENIX
۲۷ ۲۴ POKEMON: LET’S GO, PIKACHU! PEGI 7+ NINTENDO
۲۱ ۲۵ FORZA HORIZON 3 PEGI 3+ MICROSOFT
۱۶ ۲۶ LEGO HARRY POTTER COLLECTION PEGI 7+ WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۷ SPLATOON 2 PEGI 7+ NINTENDO
۲۳ ۲۸ MINECRAFT: XBOX EDITION PEGI 7+ MICROSOFT
۲۰ ۲۹ CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHES PEGI 3+ MAXIMUM GAMES
۳۱ ۳۰ ASSASSIN’S CREED ODYSSEY PEGI 18+ UBISOFT
۱۹ ۳۱ SPYRO REIGNITED TRILOGY PEGI 7+ ACTIVISION
۳۶ ۳۲ MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDER PEGI 12+ NINTENDO
۳۳ ۳۳ LEGO THE INCREDIBLES PEGI 7+ WARNER BROS. INTERACTIVE
۳۲ ۳۴ MARVEL’S SPIDER-MAN PEGI 16+ SONY COMPUTER ENT.
۳۷ ۳۵ LEGO DC SUPER-VILLAINS PEGI 7+ WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۴ ۳۶ CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTERED PEGI 16+ ACTIVISION
۲۸ ۳۷ RESIDENT EVIL 2 PEGI 18+ CAPCOM
۲۶ ۳۸ WWE 2K19 PEGI 16+ ۲K
۲۹ ۳۹ MADDEN NFL 20 PEGI 7+ EA SPORTS
۴۰ TEAM SONIC RACING PEGI 3+ SEGA

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)