جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان | سری ماریو قدرت خود را دوباره نشان داد

به‌تازگی جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان در هفته ۲ شهریور ما را با آمارهای خود شگفت‌زده کرد. در ادامه به پرفروش‌ترین‌های انگلستان و موارد جذاب پیرامون این بازی‌ها می‌پردازیم.

در این هفته پرفروش‌ترین‌های انگلستان دوباره نشان از قدرت نینتندو و سری فوق‌العاده سوپر ماریو می‌دهد. این هفته بازی Mario Kart 8 Deluxe توانسته است از رتبه‌ی سه به رتبه‌ی اول این جدول ارتقا یابد و جایگاه سطح اول را از بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled بگیرد. این بازی به رتبه‌ی سوم رفته و از مقام اول برکنار شده است و دوباره جایگاه خود را به بازی Mario Kart 8 Deluxe داده است. همچنین بازی Super Mario Maker 2 همچنان در جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌های انگلستان قرار دارد و قدرت بازی‌های ماریو را نشان می‌دهد.

اما موارد جذاب‌ترین هم در این جدول پرفروش‌ترین‌های انگلستان دیده می‌شود. اول‌ازهمه بازی Mortal Kombat 11 در رتبه‌ی چهارم این جدول دیده می‌شود و توانسته است خود را از جایگاه ۴۰ به ۴ ارتقا دهد که این‌یک مورد فوق‌العاده برای این بازی به‌حساب می‌آید. از مواردی که می‌تواند باعث این شود که این بازی از رتبه‌ی ۴۰ به ۴ برسد شخصیت‌های جدید این بازی باشد.

همچنین دوباره حکم‌فرمایی بازی‌های نینتندو و ماریو را شاهد هستیم که بازی Super Mario Odyssey در رتبه‌ی ۵ قرار دارد. این بازی از رتبه‌ی ۱۴ به رتبه‌ی ۵ رسید است. انگار که این هفته،هفته‌ی ماریو است و ۳ عنوان از این سری در این جدول حکم‌فرمایی می‌کنند.این بازی دوباره به این جمع پرفروش‌ها برگشته است و به رتبه‌ی خوبی هم رسیده است .

مورد بعدی شاهدبازی هستیم که همچنان در این جدول باقی‌مانده و دارد فروش فوق‌العاده را تجربه می‌کند. رتبه‌ی ششم این هفته بازی Minecraft  قرار دارد و این بازی از رتبه‌ی ۷ به ۶ رسیده است. بازی‌ای که هیچ‌کس حتی فکرش هم نمی‌کرد که بتواند فروش زیادی داشته باشد مدت‌هاست که در این جدول قرار دارد و حکم‌فرمایی می‌کند.

در رتبه‌ی ۷ هم شاهدبازی GTA V هستیم که یکی از بهترین عناوین راکستار است و همچنان بااینکه مدت‌زمانی زیادی از انتشار این بازی می‌گذرد در جدول پرفروش‌ترین‌ها قرارداد. بازی GTA V از رتبه‌ی ۴ به ۷ رسیده است. اما همچنان بااینکه تجربه‌ی بدی داشته است همچنان در پرفروش‌ترین‌ها قرار دارد. این نشان از قدرت راکستار در خلق بازی است و اینکه این بازی به چه میزان محبوب است. یکی از دلایلی که این بازی در این رتبه  قرار دارد بخش آنلاین آن است.

اما درست پشت این عنوان قوی راکستار عنوان دیگر این شرکت دیده می‌شود و دوباره قدرت‌نمایی می‌کند. بازی Red Dead Redemption 2 در رتبه‌ی ۸ قرارداد. این بازی از رتبه‌ی ۶ به ۸ رسید است. ولی جالب اینجاست که این بازی دیرتر از جی تی ای وی منتشرشده است. اما از این بازی عقب‌تر است. دلیل این هم ان است که این بازی فروش‌های فوق‌العاده را تا به الآن داشته است و برای همین دیگر فروشش کم شده است.

در رتبه‌ی ۹ این جدول هم‌بازی The Division 2 قرار دارد که از رتبه‌ی ۱۴ به ۹ رسیده است و دوباره توانست است به جمع ۱۰ بازی پرفروش برسد. در رتبه‌ی ۱۰ هم‌بازی Yu-Gi-Oh! Legacy of the Duelist: Link Evolution قرار دارد که هفته‌ی اول از انتشار آن می‌گذرد و در هفته‌ی اول در رتبه‌ی ۱۰ قرار دارد.

در رتبه‌ی ۱۱ هم‌بازی MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION قرار دارد که از رتبه‌ی ۱۰ به ۱۱ رسیده است. این دوباره نشان از قدرت این بازی می‌دهد که چقدر بااینکه ساده است محبوب و موردتوجه قرارگرفته است.

اما دوباره در رتبه‌ی ۱۲ هم شاهد عنوان دیگری از نینتندو هستیم. رتبه‌ی ۱۲ بازی NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXE قرار دارد که یک بازی کامل از نینتندو بوده است. واقعاً جالب است که بااینکه بازی‌های نینتندو فقط بر روی این کنسول عرضه می‌شوند(در این جدول) اما در لیست پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند.

در رتبه‌ی ۱۳ هم‌بازی SUPER SMASH BROS. ULTIMATE قرار دارد که از ۹ به ۱۳ رسیده است. بااینکه ۴ رتبه  بالا رفته است و افت داشته است اما همچنان هم در جایگاه خوبی از بازی‌های نینتندو قرار دارد.

در رتبه‌ی ۱۴ بازی CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGY قرار دارد که یک عنوان جذاب از این کاراکتر دوست داشتی است. این بازی از ۸ به ۱۴ رسیده است و اوقات بدی دارد.

اما درنهایت در رتبه‌ی ۱۵ یک بازی ماشین‌سواری مسابقه‌ای قرار دارد. رتبه‌ی ۱۵ بازی F1 2019 قرار دارد که از ۵ به ۱۵ رسیده است و افت خیلی بدی داشته است.

 

در ادامه لیست کامل پرفروش‌ترین‌های انگلستان را می بینید :

 

رتبه قبلیرتبه فعلینام بازیدرجه سنی کمپانی
۳۱MARIO KART 8 DELUXEPEGI 3+NINTENDO
۲۲SUPER MARIO MAKER 2PEGI 3+NINTENDO
۱۳CRASH TEAM RACING NITRO-FUELEDPEGI 3+ACTIVISION
۴۰۴MORTAL KOMBAT 11PEGI 18+WARNER BROS. INTERACTIVE
۱۴۵SUPER MARIO ODYSSEYPEGI 7+NINTENDO
۷۶MINECRAFTPEGI 7+NINTENDO
۴۷GRAND THEFT AUTO VPEGI 18+ROCKSTAR
۶۸RED DEAD REDEMPTION 2PEGI 18+ROCKSTAR
۱۳۹TOM CLANCY’S THE DIVISION 2PEGI 18+UBISOFT
۱۰YU-GI-OH! LEGACY OF THE DUELIST: LINK EVOLUTIONPEGI 7+KONAMI
۱۰۱۱MINECRAFT: PLAYSTATION EDITIONPEGI 7+SONY COMPUTER ENT.
۱۸۱۲NEW SUPER MARIO BROS. U DELUXEPEGI 3+NINTENDO
۹۱۳SUPER SMASH BROS. ULTIMATEPEGI 12+NINTENDO
۸۱۴CRASH BANDICOOT N.SANE TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
۵۱۵F1 2019PEGI 3+CODEMASTERS
۳۴۱۶SUPER MARIO PARTYPEGI 3+NINTENDO
۲۲۱۷THE LEGEND OF ZELDA: BREATH OF THE WILDPEGI 12+NINTENDO
۱۲۱۸FORZA HORIZON 4PEGI 3+MICROSOFT
۱۱۱۹CALL OF DUTY: BLACK OPS 4PEGI 18+ACTIVISION
۳۰۲۰FIFA 19PEGI 3+EA SPORTS
۱۵۲۱SEA OF THIEVESPEGI 12+MICROSOFT
۱۷۲۲LEGO MARVEL SUPER HEROES 2PEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۵۲۳KINGDOM HEARTS IIIPEGI 12+SQUARE ENIX
۲۷۲۴POKEMON: LET’S GO, PIKACHU!PEGI 7+NINTENDO
۲۱۲۵FORZA HORIZON 3PEGI 3+MICROSOFT
۱۶۲۶LEGO HARRY POTTER COLLECTIONPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۷SPLATOON 2PEGI 7+NINTENDO
۲۳۲۸MINECRAFT: XBOX EDITIONPEGI 7+MICROSOFT
۲۰۲۹CRICKET 19: OFFICIAL GAME OF THE ASHESPEGI 3+MAXIMUM GAMES
۳۱۳۰ASSASSIN’S CREED ODYSSEYPEGI 18+UBISOFT
۱۹۳۱SPYRO REIGNITED TRILOGYPEGI 7+ACTIVISION
۳۶۳۲MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: THE BLACK ORDERPEGI 12+NINTENDO
۳۳۳۳LEGO THE INCREDIBLESPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
۳۲۳۴MARVEL’S SPIDER-MANPEGI 16+SONY COMPUTER ENT.
۳۷۳۵LEGO DC SUPER-VILLAINSPEGI 7+WARNER BROS. INTERACTIVE
۲۴۳۶CALL OF DUTY: MODERN WARFARE REMASTEREDPEGI 16+ACTIVISION
۲۸۳۷RESIDENT EVIL 2PEGI 18+CAPCOM
۲۶۳۸WWE 2K19PEGI 16+۲K
۲۹۳۹MADDEN NFL 20PEGI 7+EA SPORTS
۴۰TEAM SONIC RACINGPEGI 3+SEGA

 

تگ ها
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)