جزییات بسته الحاقی Ghost Survivors از بازی Resident Evil 2

برای طرفداران بازسازی Resident Evil 2 در سال ۲۰۱۹ ،حالتهای سناریو و کمپین دوگانه لئون و کلر به نظر می رسد حجم زیادی برای یک بازی باشد. با این حال، Capcom در ماه گذشته DLC Ghost Survivors  را به نمایش گذاشته است،که در آینده نزدیک به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد، هر چند جزئیات ان بسیار کمیاب است.

“The Ghost Survivors” در ماه فوریه به صورت DLC رایگان می آید! زندگی بی شماری در فاجعه بی سابقه ای بیولوژیکی که به “حادثه شهر راکون” شناخته شد، از دست رفت. اگر همه چیز کمی متفاوت باقی بماند، ممکن است چند روح دیگر زنده مانده باشند… “Ghost Survivors” را اگر بررسی کنید، نشانگر سرنوشت تصور شده برای سه قربانی حادثه شهر راکتون است. ساعت را به عقب برگردانید و این سناریو را به عنوان یک عضو تیم نیروهای ویژه، دختر شهردار و صاحب مغازه گان شاپ مورد بررسی قرار دهید.


در حال حاضر، Capcom خبر از برخی اطلاعات جدید در مورد محتوای DLC و تاریخ انتشار آن که به سرعت در حال نزدیک شدن است میدهد.Capcom اعلام کرده است که DLC Ghost Survivors را این جمعه، ۱۵ فوریه منتشر خواهد کرد. همانطور که قبلا ذکر شد، محتوای اضافی برای کسانی که در حال حاضر بازسازی Resident Evil 2 را بازی می کنند، کاملا رایگان است. Capcom می گوید این بروزرسانی شخصیت های قابل بازی، سناریوها و همچنین یک حالت کاملا جدید به نام “آموزش” را به ارمغان می آورد،که به پلیرها کارکتر های فرعی و فضای inventory اضافی را برای شروع مأموریت می دهد.

“این مجموعه داستانهایی را که برای شخصیت های شما در طول بازی اصلی ایجاد می شود، فراهم می کند.”در این مجموعه از داستان” اگر چه “شخصیت های شما با سراسر بازی اصلی روبرو می شوند،ولی یک ارائه متفاوت از سه کاراکتر دیگر است که از وحشت Raccoon City جان سالم به در برده اند.”

کاترین، دختر شهردار، و “سرباز فراموش شده” و صاحب مغازه اسلحه فروشی کاراکترهای این بسته الحاقی هستند. تکمیل هر یک از سه چالش جدید، پاداش هایی مانند چالش های جدید، غنائم و لوازم جانبی زیبایی را به همراه خواهد آورد.

Ghost Survivors اولین بروزرسانی بزرگ برای Resident Evil 2 را که در تاریخ ۲۵ ژانویه منتشر شد، به نمایش خواهد گذاشت. تا کنون، کسانی که بازی اصلی را به اتمام رسانده اند با استفاده از اصلاحیه ها و ماد های ارائه شده توسط کاربران مشغول هستند.اگر چه،حتی برخی از modهای ساخته شده مانند ارواح شری حتی وحشتناک تر از محتوای رسمی در بازی بود.

Resident Evil 2 برای PS4، Xbox One و PC  موجود است.

gamerant.com

https://gamerant.com/resident-evil-2-ghost-survivors-dlc-details/

[collapse]

 

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)