جزییاتی از season pass بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

در تازه ترین خبر از بازی  Assassin’s Creed Odyssey  بعد از خبر گلد شدن بازی جزیاتی از بسته های الحاقی بازی فاش شد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سری Assassin’s Creed همواره جایگاه خاصی در بین بازیکنان داشته است که در چند سال اخیر آن جذابیت همیشگی خود را تقریباً از دست داده بود تا Ubisoft به فکر تغییرات اساسی در ساختار بازی افتاد و با اضافه کردن اندکی المان های RPG به دست آورد Assassin’s Creed Origins رسید و اکنون با اضافه کردن موارد بیشتر مانند رومنس و دادن حق انتخاب به بازیکن و بهبود دادن گیمپلی نسخه ی قبل ، Assassin’s Creed Odyssey را معرفی کرد .

طبق اعلام سازندگان، بازی دو بسته الحاقی داستانی بزرگ خواهد داشت که البته، هرکدام خود به سه اپیزود جداگانه تقسیم می‌شوند.

 

بسته الحاقی داستانی اول  به اسم  Legacy of the First Blade  قرار است داستان اولین شخصی را روایت کند که از هیدن بلید مشهور اسسین‌ها استفاده میکند که تاریخ انتشار آن در  ماه دسامبر (آذر/دی ۹۷) می باشد.

دومین بسته الحاقی بازی به اسم The Fate of Atlantis  قرار است  داستانی با محوریت شهر آتلانتیس روایت خواهد کرد که در اعماق دریا واقع شده است و در تاریخ

بهار ۲۰۱۹ منتشر میشود .

 لازم به ذکر است که نسخه ی ریمستر بازی Assassin’s Creed III برای دارندگان سیزن پس  رایگان خواهد بود .

همچنین چالش های جدیدی به طور روزانه و هفتگی در قالب مراحل کشتیرانی یا مزدوران جدید در کنار محتواهای رایگان دیگر عرضه خواهد شد .

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهرماه امسال برای پلتفرم های PS4 , Xbox و PC منتشر خواهد شد

تگ ها
مطالب مرتبط
ارسال دیدگاه
دیدگاه های کاربران (بدون دیدگاه)